• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-6914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بارقه‌های امید در دل دانش آموز ضایع‌نخاعی هرمزگانی

دانش آموز هرمزگانی حادثه واژگونی اتوبوس محور داراب که دچار   آسیب نخاعی شده بود با کمک پزشکان متخصص بیمارستان نمازی قادر به راه رفتن شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون سلامت مرکز آموزشی درمانی نمازی شیراز گفت: یکی از دانش‌آموزان هرمزگانی که بر اثر حادثه‌ی واژگونی اتوبوس دچار ضایعه‌ی نخاعی شده بود، با تلاش پزشکان و پرستاران این مرکز، می‌تواند راه برود.

دکتر محمدصادق مسعودی افزود: این دانش‌آموز دختر با وجود ضربه‌ی شدیدی که به نخاعش وارد شده بود، طی ماه‌های گذشته تحت عمل جراحی فوق تخصصی قرار گرفت و اکنون قادر به راه‌ رفتن است.

مسعودی خاطرنشان کرد: امید است با انجام دوره های تمرینی فشرده و با توجه به همکاری بسیار خوب بیمار و خانواده اش، روز به روز شاهد پیشرفت جسمی بیبشتر او باشیم .

به گزارش ایسنا، اتوبوس حامل دانش‌آموزان استان هرمزگان که قصد داشت در اردوی ملی فرزانگان در شیراز شرکت کند، بامداد جمعه 10 شهریور در شهرستان داراب استان فارس واژگون شد که بر اثر آن 9 نفر از دانش‌آموزان به همراه سرپرست و کمک‌راننده جان باختند و 34 نفر دچار مصدومیت شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: