• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-7774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

حاجي‌پور به‌عنوان مديرعامل عمران صدرا معرفي شد

خلیل حاجی پور با حکم معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا معرفی شد .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهر صدرا برگزار شد .

در این مراسم طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به پتانسیل های موجود در شهر صدرا، این شهر را از پرظرفیت ترین شهرهای جدید کشور دانست و اضافه کرد: بدلیل فاصله کم شهر صدرا با مرکز شهر و همچنین امکانات رفاهی علی الخصوص مراکز بیمارستانی و آموزشی با سقف ارائه خدمات برتر، شهر صدرا از جذابیت های سکونتی منحصر به فردی برخوردار است .

طاهرخاني وجود امکانات و جذابیت های زندگی را لازمه شهرهای جدید دانست و افزود: مهمترین وظیفه ما در شهرهای جدید جلب رضایت ساکنان آن است که اگر میسر شود اهداف دولت به انجام رسیده است .

معاون وزیر راه و شهرسازی در توضیح مهمترین اولویت های اجرایی دولت در شهر صدرا، گفت: شهر صدرا تا شهر آرمانی فاصله دارد اما در تلاش هستیم با توسعه حمل و نقل جاده ای و عمومی، کمک به شکل گیری هویت شهری، برطرف سازی کمبودات پروژه های مسکن مهر و مهمتر از همه تعامل و همکاری با دست اندرکاران توسعه استان و شهر صدرا در جهت ساخت هرچه بهتر شهر کوشا باشیم.وی همچنین خاطرنشان کرد: هنر ما باید استفاده از بخش خصوصی در پیشبرد اهداف بخش عمومی باشد و در این مورد نیازمند ابتکارات و نوآوری های مدیران هستیم .

او گفت: تیم مدیریتی کنونی عمران شهر صدرا قدرتمندترین و متخصص ترین تیم دوران شکل گیری این شهر جدید است و امیدواریم دکتر حاجی پور به عنوان مدیرعامل جدید آغازگر حرکتی نوین در شهر صدرا باشد .

امام جمعه صدرا نیز ضمن قدرداني از این انتخاب در خصوص کمبودهاي شهر صدرا گفت: صدرا شهری است که با وجود عمر 30 ساله، همچنان با کمبودهایی نظیر مصلای نماز جمعه، قبرستان، راه دسترسی مناسب و کتابخانه روبه رو است و تعداد مدارس و مساجدش در حد نیاز جمعیت شهر نیست.

حجت الاسلام حسین نژادیان از مجموعه مدیریتی شرکت عمران شهرهای جدید تعامل و همراهی بیشتر در برطرف سازی معضلات این شهر را مطالبه كرد.

مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز ابراز امیدواری کرد پس از این به همت مسئولین استان و کشور، شهر صدرا به اولویت نخست استان تبدیل شود.

خليل حاجي‌پور خاطرنشان کرد: در 20 سال گذشته با وجود محدودیت های منابع دولت، دستگاههای دولتی به برخی تعهدات خود در رابطه با شهر صدرا عمل نکرده اند که متاسفانه عقب ماندگی هایی را در پی داشته است .

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید صدرا همکاری و همدلی را رمز موفقیت هر مجموعه دانسته و افزود: رقابت منفی شهر مادر و شهر جدید محدودیت هایی را برای شهرهای جدید به همراه داشته است که امیدواریم با همیاری مسئولین استانی اینگونه مسائل از بین برود .

وی درخصوص پروژه های مسکن مهر در شهر صدرا خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر در شهر صدرا کمک شایانی به جمعیت پذیری این شهر جدید کرده است اما لازم است با یک نظارت آگاهانه و جبران کمبودهای فضاهای آموزشی، فرهنگی و دیگر نیازهای ساکنین این مجموعه ها از جدایی پذیری اجتماعی آنان جلوگیری شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: