• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده حوزه‌ي مقاومت بسيج آبفا كشور:

ارتقاء‌ كارآمدي بسيجيان شاغل در شركت‌هاي آبفا را دنبال مي‌كنيم

فرمانده كل حوزه‌ي مقاومت بسيج شركت‌هاي آبفاي كشور تاكيد دارد كه با انجام برنامه‌هاي مختلف ارتقاء كارآمدي نيروهاي بسيجي و فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت آبفا در سراسر كشور دنبال مي‌شود .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، محرمي‌راد چهارشنبه اول آذر در همايش بصير 3، در شيراز گفت: برنامه‌هاي مختلفي را براي ارتقاء توانمندي كاركنان و بسيجيان و فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت شركت‌هاي آب و فاضلاب كشور پيش‌بيني شده و همه ساله اجرا مي‌شود .

او اجراي همايش بصير 3 را در راستاي انجام ماموريت‌هاي آموزشي دانست و گفت: اين همايش با حضور بيش از 120 نفر از فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت شركت‌هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي كشور طي 2 روز در شيراز برگزارمي‌شود .

محرمي‌راد با بیان اینکه همایش‌های کشوری هر سال يك بار برگزار مي‌شود، گفت: علاوه براين نشست‌هاي منطقه‌اي و حلقه‌هاي صالحين نيز به عنوان برنامه‌هايي با رويكرد آموزشي و تربيتي برگزار شده و مي‌شود .

او گفت: نشست‌های دینی و تربیتی تحت عنوان طرح تعالی و نشست‌های مدیریتی در راستای ارتقاء بخشيدن به سطح كمي و كيفي اقدامات بسیج از محورهاي همايش بصير 3 است .

محرمي‌راد از حضور اساتيد دانشگاه و حوزه و كارشناسان و متخصصان سازمان‌هاي مختلف نظير ناجا، سپاه در نشست‌هاي تخصصي اين همايش خبر داد و گفت: در اين نشست‌ها مباحث مختلفي در حوزه‌هاي سیاسی، عقیدتی و سبک زندگی و مباحث فضاي مجازي و ... مطرح مي‌شود .

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو نيز گفت: بر اساس نظر رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور، ماموريتي براي كمك به كارآمدي شاغلان در صنعت آب و برق كشور عهده دار شده‌ايم .

داوود طارمی با بیان اینکه بسیج وزارت نیرو دوبار در سال همایش‌های تخصصی برگزار مي‌كند، گفت: در اين همايش‌ها علاوه بر بررسي روند اجراي ماموريت‌هاي سال گذشته، برنامه‌ها و ماموريت‌هاي جديد در سال پيش‌رو مورد بررسي قرار مي‌گيرد .

مشاور وزیر نیرو گفت: در اين همايش‌ها مباحث مديريتي، تقويت كارآمدي و ارائه آموزش‌هاي كاربردي با هدف ارتقاء سطح دانش و بينش فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت شركت‌هاي تابعه وزارت نيرو مد نظر است .

طارمي خاطرنشان كرد كه تلاش پايگاه‌هاي مقاومت بسيج در وزارت نيرو ارائه خدمات كيفي در حداقل زمان ممكن با بهره‌گيري از توان و ظرفيت بسيج در سطح استان‌ها است .

او با بيان اينكه در همايش‌ بصير 3 هم مباحث آموزشي و تربيتي و هم مباحث مديريتي مد نظر قرار دارد،‌ به حضور تاثيرگذار بسيج در حوادثي نظير ريزگرد استان خوزستان و مشكلات ايجاد شده در برق‌رساني، چالش‌هاي ايجاد شده در استان قزوين و زلزله‌ي اخير اشاره و بر استفاده هرچه بيشتر از توانائي‌هاي بسيجيان در رفع مشكلات ناشي از حوادث و بحران‌هاي مختلف تاكيد كرد .

طارمي با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌اي با ستاد مديريت بحران كشور، گفت: نظام‌نامه‌ي تقویت و توسعه‌ی پایگاه‌های بسیج مقاومت سراسر کشور تدوين شده است كه بسیاری از مشکلات را حل و فصل خواهد کرد .

او گفت: یکی از موضوعات مطرح بحث تامین نیرو و بودجه است، كه با توجه به وجود 13 سند بالادستي در نظام‌نامه‌ي تدويني، اميدوار به جذب حداكثري نيرو هستيم اگرچه اعتقاد داريم تمام كاركنان شاغل در صنعت آب و برق كشور بسيجي هستند. بايد براي ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی كار بيشتري را با طراحي ساز و كارهاي مناسب انجام داد .

به گزارش ايسنا، همايش بصير 3 ويژه‌ي فرماندهان بسيج شركت‌هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي سراسر كشور با ميزباني آبفاي شيراز، صبح چهارشنبه اول آذر و در هفته بسيج، آغاز به‌كار كرده است و تا پنجشنبه دوم آذر ماه ادامه خواهد داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: