• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رييس اتحاديه عكاسان و فيلم برداران شيراز:

عكاسي در دفاتر پيشخوان دولت و ثبت احوال ممنوع است

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شيراز گفت: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری، عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال غیر مجاز است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، قدرت‌الله جوكاري، افزود: تا كنون براي ثبت‌نام كارت ملي و ساير خدمات، افراد حتما بايد در دفاتر پيشخوان دولت و اداره‌ي ثبت احوال عكس مي‌گرفتند، اما با توجه به حكم ديوان، اين اقدام ممنوع شده است.

جوكارى دليل اين موضوع را نبود كيفيت استاندارد عكس‌ها و نارضايتي‌هاي مردمي از اين موضوع اعلام و اضافه كرد: نبود فضاي استاندارد براي عكاسي، بهره‌نبردن از افراد و تجهيزات تخصصي مورد لزوم و ... عامل اصلي اين نارضايتي‌ها بوده است.

او گفت: انجام تخصصی کار عكاسي از خواسته‌های اصلی و اساسی همكاران محترم صنفى ما در راستاى اجراى قانون نظام صنفى به منظور جلب رضايت حداكثرى مردمى بود.

جوكارى خاطر نشان كرد: با اعلام رسمى اتحاديه عكاسان و فيلم برداران كشور و با توجه به راى ديوان عدالت اداري، عکس‌های کارت ملی بايد در عکاسی‌ها گرفته شود و اميدواريم با همكارى دفاتر محترم پيشخوان دولت در تمكين به قانون شاهد جلب رضايت حداكثرى مردمى در اين بخش باشيم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: