• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-1080-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

حضور 6 سفارتخانه در نمایشگاه گردشگری پارس

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس گفت: حضور 6 سفارتخانه در نمایشگاه گردشگری پارس كه آذرماه در شيراز برگزار مي‌شود، قطعی است .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، حسین اربابی در نشست برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس، گفت: کارها از نظر سخت‌افزاری به خوبی انجام شده است، تمام حوزه‌های بخش خصوصی پای کار هستند و حوزه‌های دولتی حمایت بسیار خوبی از این عنوان نمایشگاهی دارند .

اربابی ضمن اشاره به قول همکاری، برخی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی برای انجام تبلیغات نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس، تصریح کرد: اگر صدا و سیمای مرکز فارس، تیزرها و تبلیغات نمایشگاه را بدون چشمداشت مالی اکران و برای شبکه‌های ملی ارسال کند بازتاب بهتری خواهیم داشت .

رئیس ستاد برگزاری نهمین نمایشگاه گردشگری پارس با بیان اینکه در طول برگزاری نمایشگاه، فضایی به برگزاری نشست‌های تخصصی بین شرکت‌کنندگان اختصاص یافته است، اظهار کرد: هدف ما این نیست که ساکنان شیراز از نمایشگاه دیدن کنند بلکه شرکت‌کنندگان در بخش‌های مختلف باید امکان دیدار و گفتگو و تبادل نظر و رایزنی برای همکاری داشته باشند که فضای لازم برای این امر مهم پیش‌بینی شده است .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آژانس‌های گردشگری فعال در شیراز برای اخذ ویزا باید مبالغی را به آژانس‌های فعال در تهران پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: تلاش شده است در طول برگزاری نمایشگاه، ارتباط مستقیم با سفیران کشورهای خارجی برای آژانس‌ها فراهم شود تا برای برطرف شدن چنین مشکلاتی گفت‌وگو داشته باشند .

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس با بیان اینکه اقدامات سخت‌افزاری برای استقبال از مسئولان کشوری و سفیران کشورهای خارجی از جمله خودروهای تشریفاتی، اسکان مهمانان و غیره پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: درخواست ما این است که مجموعه دستگاه های مرتبط با حوزه گردشگری درون استانی برای دیدار و گفتگو با این مسئولان وقت بگذارند .

اربابی با اشاره به برگزاری مجدد نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس پس از پنج سال وقفه، از تمامی اعضای شورای سیاستگذاری برگزاری این نمایشگاه خواست از اکنون تا پایان برگزاری نمایشگاه نظاره‌گر این رویداد باشند و تمامی معایب، ایرادها، نقاط قوت و نقاطضعف را به دبیرخانه نمایشگاه انعکاس دهند؛ تا این ایرادات محتوایی و یا نقاط قوت برای برگزاری نمایشگاه سال بعد برنامه‌ریزی و مدنظر قرار داده شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: