• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس شورای شهر شیراز:

تغییرات در شهرداری شیراز با هدف فسادستیزی است

نایب رئیس شورای اسلامي شيراز اعتقاد دارد كه تغييرات مديريتي شهرداري در راستاي فسادستيزي دنبال شده و مي‌شود!

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي شوراي شيراز، ابراهيم صبوري در بازديد از سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي در جمع خبرنگاران گفت: همه‌ي تغییرات مدیریتی در شهرداری شیراز در راستای فساد ستیزی است.

او  ادامه داد: سالهاست هر حرف و حدیثی می‌شنویم نشان از فسادهای کلان در دولت‌های نهم و دهم است؛ همان‌هایی که امروز دلقک‌هایی شده و نظام جمهوری اسلامی را تهدید می‌کنند.

صبوري تصريح كرد: خائن کسانی بودند که امروز نظام اسلامی را به سخره گرفته و هر روز سران نظام را تهدید می‌کنند.

نایب رئیس شورای شهر شیراز گفت: اگر تغییری در مدیریت شهرداری رخ می‌دهد جایگزین شدن يك خادم با خادم ديگري است اما با رویکرد متفاوت با از گذشته.

او با بيان اينكه شوراي اسلامي شهر شيراز با هر فردي كه نسبت به بيت‌المال خيانت كند مقابله‌ي قاطع و قانوني  خواهد كرد، گفت: فساد، خط قرمز شورای پنجم شهر شيراز است.

نايب رييس شوراي شيراز با تاكيد براينكه حفظ امانت و پاكدستي از مهمترين شاخص‌هاي مد نظر نمايندگان مردم شيراز در شوراي اين شهر است، گفت: شوراي پنجم محكم بر اصول خود ايستاد است.

صبوري در خصوس اظهارات معاون اجرايي شهرداري شيراز که گفته بود "جای خائن و خادم عوض شده است"، گفت: آقای امینی سال‌ها در این شهر معاون شهرداري بوده و خدمت کرده است؛ او باید پاسخگوی اقدامات گذشته باشد و اگر اطلاعی از جریان و مفسده‌اي دارد باید گزارش دهد تا مقابله‌ي لازم انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: