• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار شيراز اعلام كرد:

رشد 15 درصدي اعتبارات شيراز

فرماندار شيراز گفت: امسال اعتبارات شهرستان شيراز در مقايسه با سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، حيدر عاليشوندي يكشنبه 5 آذر و در پايان جلسه‌ي كميته‌ي برنامه‌ريزي شهرستان شيراز در جمع خبرنگاران گفت: تاكنون به صورت ميانگين 35 درصد از كل اعتبارات مصوب شهرستان شيراز، محقق شده است.

 او با بيان اينكه شوراي برنامه‌ريزي طي 4 مرحله اعتبارات تخصيص يافته را توزيع كرده است، گفت: اعتبارات توزيع شده شامل حدود 4 ميليارد تومان از محل اعتبارات درصد نفت و گاز، 30 ميليارد تومان از محل اعتبارات ماده‌ي 180 و استاني، 5 ميليارد تومان از محل اعتبارات توازن، بوده است.

فرماندار شيراز يادآور شد خاطرنشان كرد: اين اعتبارت به بخش‌هاي بخش آب و فاضلاب، امداد و نجات، آموزش و پرورش، بهداشت، توسعه و خدمات شهري و روستايي، حمل و نقل عمومي، دين و مذهب، صنعت و معدن، فرهنگ و هنر، كشاورزي و منابع طبيعي، گردشگري، منابع آب و ورزش و تفريحات سالم تخصيص داده شده است.

عاليشوندي همچنين از برنامه‌ريزي براي اجراي عمليات احداث استخر بين‌المللي در شيراز خبر داد و گفت:  20 درصد از كل اعتبارات ساخت استخر بين‌المللي شيراز به ميزان 45 ميليارد ريال توسط فرمانداري شيراز و 80 درصد مابقي توسط اداره كل ورزش و جوانان فارس تامين خواهد شد.

عاليشوندي همچنين گفت: به دليل اهميت برگزاري يادواره‌هاي شهدا و در راستاي پاسداشت فرهنگ ايثار و شهادت، حدود 15 ميليارد ريال اعتبار براي استان فارس تخصيص يافته است.

فرماندار شيراز يادآور شد كه امسال اعتباري براي روستاهاي فاقد دهياري پيش‌بيني شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: