• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده‌ي انتظامي فارس:

شهر آباد شود جرائم كاهش مي‌يابد

فرمانده‌ي انتظامي استان فارس اعتقاد دارد كه آباداني شهرها كاهش جرائم را به‌دنبال دارد و اين به‌معناي آسايش و آرامش شهروندان است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از سايت پليس فارس، سردار احمدعلي گودرزي در ديدار شهردار شيراز، تعامل دو مجموعه‌ي انتظامي و شهرداري را در شيراز سازنده تلقي كرد.

او گفت: پليس در كنار مردم، با مردم و در خدمت امنيت مردم بوده و از هيچ تلاشي در اين رابطه فروگذار نخواهد کرد.

گودرزي اضافه كرد: تلاش و تدابير شهرداران و كاركنان مناطق ده گانه شهرداري شيراز در راستاي زيباسازي ستودني است.

فرمانده انتظامي فارس با اشاره به اينكه با همكاري شهرداري معضلات شناسايي و براي رفع آن تلاش خواهيم كرد، خاطرنشان كرد: شهر كه آباد شود، جرم نيز در آن شهر كم خواهد شد و در پي آن آسايش و آرامش بيشتري به مردم خواهد رسيد.

گودرزي خواستار همكاري شهرداري براي راه اندازي ايستگاه‌هاي پليس راهور منطقه‌اي شد و گفت: پليس راهور آمادگي استقرار در مناطق مختلف شهرداري را دارد به شرط آنكه شهرداري شيراز فضاي فيزيكي مطلوب را در اختيار پليس راهور قرار دهد.

شهردار شيراز نيز گفت: بخش زيادي از موفقيت هاي كسب شده در سطح استان، مرهون زحمات نيروي انتظامي است كه بيشترين تلاش براي نظم و امنيت دارد.

حيدر اسكندرپور با اشاره به تلاش مجموعه شهرداري شيراز براي تجهيزشدن شهر به دوربين‌هاي تصويري بيشتر با هدف كنترل ترافيك، گفت: استفاده از تجهيزات و اعمال نرم افزاري قانون، سبب اقتدار پليس در شهر مي‌شود.

وي افزود: با توجه به اينكه شهر مقدس شيراز سومين حرم اهل بيت (ع) و پايتخت فرهنگي ايران است، وجود برخي مسائل فرهنگي و اجتماعي از جمله ورود معتادان، متكديان و اتباع غيرمجاز و اسكان آنها در شهر شيراز درخور نام و فرهنگ اين شهر مقدس نيست و شهرداري شيراز آمادگي كامل را براي همكاري با پليس دربرخورد با اين معضلات دارد.

اسكندرپور وجود فروشندگان میوه و تره بار در حاشيه خيابان را شايسته شهر شيراز ندانست و گفت: اینگونه ناهنجاری‌ها در شأن مهد فرهنگ اين شهر نيست و باید با همكاري نيروي انتظامي مدیریت شود.

شهردار شيراز زيباسازي شهر شيراز را از اولويت اصلي شهرداري دانست و تصريح كرد: اين كار هم براي روحيه شهروندان و هم براي جذب گردشگران مي تواند اهميت خاصي داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: