• دوشنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-1276-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

توضيح آموزش و پرورش پيرامون درگيري والدين يك دانش‌آموز با مدير مدرسه در شيراز

به‌دنبال انتشار خبري در فضاي مجازي مبني بر بروز درگيري بين مادر و خواهر يك دانش‌آموز با مديران يكي از مدارس دولتي متوسطه‌ي اول دخترانه در شيراز، آموزش و پرورش فارس توضيحاتي را منتشر كرد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، به نقل از روابط عمومي آموزش و پرورش فارس، روز اول آذرماه مدیر یکی از مدارس دولتی متوسطه اول دخترانه شهر شیراز، از والدین یکی از دانش آموزان این آموزشگاه برای حضور در مدرسه و بررسی یک مورد انضباطی دعوت می‌کند.

مادر و خواهر این دانش آموز نیز پیرو این دعوت، روز یکشنبه پنجم آذرماه ساعت ۹ صبح در این مدرسه حاضر مي‌شوند اما موضوع به درگيري لفظي و فيزيكي مي‌انجامد.

بعد از وقوع اين حادثه، طي تماسي موضوع با اداره آموزش و پرورش ناحيه، ماوقع اطلاع رساني شده و تيمي متشكل از حراست، بازرسي و حقوقي به همراه ماموران پليس در مدرسه حاضر مي‌شوند و با عنايت به اينكه هر دو طرف درگيري شاكي بودند، گزارشي توسط پليس تنظيم و براي طي مراحل قضايي به كلانتري و دادگاه ارجاع مي‌شود.

روابط عمومي آموزش و پرورش فارس با محكوم كردن هتك حرمت معلمين و دانش‌آموزان، خواستار پرهيز از هرگونه ابراز نظر پيرامون اين موضوع شد و اعلام كرد كه موضوع پس از بررسي‌ دقيق كارشناسي از سوي اداره‌ي حقوقي اداره كل و ناحيه مربوطه‌ اطلاع‌رساني مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: