• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر فارس عنوان كرد:

توزيع روزانه غذاي گرم بين زلزله‌زدگان توسط سپاه فجر فارس

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: اقلام ضروری و کمک‌های مردم فارس با امکانات ترابری سپاه فجر و مدیریت قرارگاه در مناطق آسیب دیده توزیع می‌شود و آشپزخانه قرار گاه سازندگی سپاه فجر روزانه 1500 تا 2 هزار پُرس غذای گرم بین زلزله زدگان توزیع می‌کند .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي سپاه فجر فارس، سردار سيد هاشم غياثي كه در حاشيه‌ي بازديد از مناطق زلزله‌زدهي غرب كشور سخن مي‌گفت، از اقدامات خالصانه پاسداران و بسيجيان در كمك‌رساني به زلزله‌زدگان قدرداني و تاكيد كرد كه بسيجيان و پاسداران از ابتداي وقوع زلزله تاكنون حضوري مستمر در منطقه داشته و دارند .

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه پس از امدادرسانی به آسیب دیدگان مرحله مهم احیا و بازسازی مناطق زلزله زده آغاز می‌شود، گفت: گروه‌های جهادی بسیج رسالت مهمی را در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده و احیا روحیه نشاط و سرزندگی در متاطق زلزله زده بر عهده دارند .

وی در تشریح فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج فارس در مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: با توجه به جفرافیای روستایی و محرومیت ساکنان این مناطق زلزله زده، فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج در ابعاد پزشکی، مشاوره‌ای، توزیع اقلام ضروری، طبخ غذای گرم، آماده سازی زیرساخت‌ها و بازسازی ساختمان‌ها ارائه مي‌شود .

غیاثی با اشاره به تشکیل قرار گاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر در مناطق زلزله زده، گفت: این قرارگاه در راستای نظارت بر فرآیند بازسازی، تجمیع ظرفیت‌ها و سازماندهی فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج فارس با هدف بهره‌گیری حداکثری از کمک‌های مردمی و توزیع اقلام ضروری مورد نیاز در اسرع وقت تشکیل شده است .

وی با تاکید بر اهمیت توجه به وضعیت روحی کودکان و نوجوانان بازمانده از زلزله، گفت: قرارگاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر ضمن ارائه مشاوره به بازماندگان و خانواده های آسیب دیده از زلزله اخیر برای کودکان و نوجوانان در دو نوبت صبح و عصر کلاس‌های آموزشی و فرهنگی برگزار می‌کند .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه قرارگاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر تاکنون پنج روستای زلزله زده را تحت پوشش قرار داده است، گفت: روند خدمت‌رساني سپاه فجر فارس تا بازسازي اين مناطق ادامه خواهد داشت .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: