• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون سياسي استانداري فارس:

تفكر و عمل جهادي تنها راه حل مشكلات است

معاون سياسي،‌ امنيتي و اجتماعي استانداري فارس اعتقاد دارد كه تفكر و عمل جهادي تنها راه براي حل مشكلات كنوني كشور خصوصا در عرصه‌ي اقتصادي است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، هادي پژوهش‌جهرمي عصر چهارشنبه 8 آذر در مراسم اختتاميه‌ي حركت‌هاي جهادي تابستان 96 بسيج دانشجويي استان فارس، با اشاره به دوران دفاع مقدس، تاكيد كرد كه در آن دوران به واسطه حاكميت تفكر جهادي در عرصه‌ي برنامه‌ريزي و اقدام، موفق به عقب‌راندن دشمن از مرزها و مقابله با دشمنان شديم.

پژوهش با بیان اینکه حضرت امام (ره) یک عالم عامل فاضل و در فقه و حکمت و عرفان صاحب نظر بودند، گفت: امام(ره) به خوبي زمان و شرایط حکومت‌های زمان را می‌شناختند و انقلاب را با نگاهي‌ ژرف بينانه مديريت و هدايت كردند.

او اضافه كرد: مهمتر از ایجاد یک انقلاب پایداری و حفظ آن انقلاب است که دستور تشکیل سپاه پاسداران، جهاد سازندگی و بسیج با اين هدف و با تدبير حضرت امام(ره) انجام شد.

پژوهش گفت: تنها ۸ یا ۹ ماه پس از تشکیل بسیج، جنگ تحمیلی آغاز شد، آن زمان مردم نگاه عمیق امام (ره) را متوجه شدند؛ بسیج تحولی را در جنگ ایجاد کرد که دیگر قدرتی جرات تعرض به خاک ما را نخواهد داشت؛ هرچند از دشمن نبايد غافل بود.

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس نيز گفت: امسال توانستیم بیش از ۵۶۰۰ جهادگر دانشجو را در سراسر استان فارس و ساير استان‌ها و حتي خارج از كشور مشغول حركت‌هاي جهادي كنيم.

قزل‌سفلي با اشاره به حضور ۱۰۵ گروه جهادی در استان فارس، گفت: در تلاشیم که به گروه‌های جهادی ماهیت تخصصی ببخشیم، کما اینکه تا کنون ۱۲ گروه جهادی تخصصی را سازماندهی کرده‌ایم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: