• جمعه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری جشن بزرگ وحدت در لامرد

جشن بزرگ وحدت در آستانه‌ي هفته‌ي وحدت و اعياد ماه ربيع‌الاول با حضور مردم و مسئولان در شهر لامرد برگزار شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، به نقل از شهرداري لامرد، شامگاه پنجشنبه 9 آذر و در آستانه‌ي هفته‌ي وحدت، جشن بزرگي با عنوان وحدت در شهر لامرد برگزار شد.

شهردار لامرد در اين مراسم گفت: هفته وحدت فرصتی است تا در سایه وحدت و انسجام به تقویت آرامش بین مردم که پیامبر اسلام(ص) هم برای آن تلاش کردند بپردازیم و لحظات خوبی را برای مردم رقم بزنیم .

مهدی کشتکار شهرسازی را دانش سامان دادن ساختمان ها و راه‌هاي ارتباطی و پیش بینی گرایش های اجتماعی و اقتصادی جامعه و هماهنگ کردن محیط فیزیکی نامید و گفت: شهر برای انسان ها ساخته می شود و وجود تک تک شهروندان درشکوفایی شهر بسیار با اهمیت است .

شهردار لامرد گفت: امروز با افزایش روز افزون جمعیت و بالا رفتن میزان تقاضا و رشد مقياس تراكم شهري كه منجر به احتمال افزايش آسيب‌هاي روحي و رواني، ديداري و شنيداري مي‌شود، ضرورت برنامه‌ريزي و طراحي شهري بيشتر از گذشته احساس مي‌شود.

كشتكار گفت: شهرداری لامرد با بررسی شاخص های مهم در تدوین منشور شهروندی و با برخورداری از توانمندی متخصصان بومی و تجربه متخصصان غیر بومی تلاش دارد شهری آباد، فرهگی و انسانی و آینده بین بسازد .

شهردار لامرد خاطرنشان كرد: شهرداری با ورود به زمینه‌هاي فرهنگی، هنری، ورزشی و ... برنامه‌های خوبی را برای شهروندان تدارک خواهد دید و فعالیت این مجموعه محدود به حوزه عمرانی نخواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: