• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2680-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:

ایسنا به واسطه‌ی ثبات رویه‌ی موفق عمل کرده است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اعتقاد دارد که خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) طی قریب به 2 دهه فعالیت خود، به دلیل ثبات رویه‌ای که در اطلاع‌رسانی داشته، موفق عمل و اعتماد مخاطبان را جلب کرده است.

بهزاد مریدی در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس، با تبریک فرارسیدن 16 آذر، سالروز تاسیس ایسنا، گفت: يكي از موارد كتمان ناپذير در خصوص ايسنا رتبه و جايگاه این خبرگزاری است، ایسنا همواره جزو رتبه‌های اول در شاخص‌های اطلاع‌رسانی و فعالیت رسانه‌ای قرار داشته و دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس پيگيري موضوعات و پرونده هاي خاص را يكي از دلايل عمده  برتري ايسنا عنوان و اضافه کرد: ايسنا در قریب دو دهه فعالیت رسانه‌ای يك رويه و روال ثابت داشته و طبق آن حركت و مسير درستي را ايجاد كرده است.

او اعتقاد دارد که ايسنا به دليل ثبيت در نوع نگاه واينكه با تغيير و تحولات، مواضعش تغییر نکرده و نمی‌کند، از ديگر رسانه‌ها متمایز بوده است.

مریدی با اشاره به اينكه جهاد دانشگاهي با نگاهی دانشگاهي و علمی و البته جهادی تاسيس شد، گفت: با توجه به گستردگي حوزه فعاليت جهاددانشگاهی در بخش‌های مختلف‌، شايسته است كه ايسنا در حوزه دانشگاهي خود را قدرتمندتر نشان داده و با اهتمام بیشتری حرکت کند.

مدیرکل ارشاد فارس با بيان اينكه ايسنا در تهيه‌ی خبر خوب و پركار است، افزود: در استان فارس توسعه‌ی دفاتر خبری ایسنا در شهرستان‌ها یک ضرورت محسوب می‌شود و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم همراهی لازم را برای ایجاد و فعال‌سازی این دفاتر دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: