• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديركل ورزش و جوانان فارس:

روابط‌عمومي مهمترين ابزار مديريت افكار است

مديركل ورزش و جوانان استان فارس تاكيد دارد كه روابط عمومي در عصر حاضر مهمترين ابزار براي مديريت افكار محسوب مي‌شود لذا بايد تقويت آن مد نظر تمام مسئولان و برنامه‌ريزان قرار گيرد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس حيدرعلي كامياب كه يكشنبه 26 آذر در نشست تخصصي مديران روابط عمومي اداره‌هاي ورزش و جوانان شهرستان‌هاي استان فارس سخن مي‌گفت، افزود: روابط عمومی زبان گویای هر نهاد و سازماني محسوب مي‌شود و رسالتي بزرگ را بر عهده‌دارد و بايد براي تحقق اهداف مد نظر سازمان نقش آفريني كند.

کامیاب بر ضرورت توجه به ايجاد و توسعه‌ي روابط عمومی توانمند، داراي برنامه و هدف‌مند تاكيد كرد و گفت: روابط عمومي حلقه‌ي ارتباط درون و برون سازماني محسوب مي‌شود و در ارتقاء هر سازماني نقشي بي‌بديل ايفا مي‌كند.

مديركل ورزش و جوانان فارس گفت: بدون شک روابط عمومی به عنوان یک فن و هنر نقش بسزایی در برقراری و تسهیل ارتباط دوسویه بین مدیران سازمان و کارکنان دارد، به طوری که امروزه کمتر سازمانی را می توان یافت که خود را بی نیاز از روابط عمومی بداند و بدون بهره‌گيري از يك روابط عمومي توانمند به موفقيتي در زمينه اهداف تعيين شده دست‌يابد.

وي با بيان اينكه برای غلبه بر چالش شکاف بین نسل‌ها چاره ای جز سخن گفتن با زبان جوانان نداریم، به اهمیت اطلاع رسانی در عصر حاضر اشاره و اضافه كرد: با پیشرفت تکنولوژی عرصه خبر دچاردگرگونی های فراوانی شده که به هیچ عنوان با الگو های سنتی قابل مقایسه نیست .

كامياب استفاده روزافزون عامه مردم از شبکه های مجازی را یکی دیگر از چالش های حوزه خبر عنوان و خاطرنشان كرد: به جرات می توان گفت که با استفاده از این ابزار امروز بیش از 60 میلیون نفر خبرنگار درکشور وجود دارد .

وي با اشاره به تلاش مخالفان و معاندان نظام برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه، وظیفه روابط عمومی سازمان ها برای خنثی سازی این توطئه را سنگین دانست و گفت:نباید اجازه داد برخی تحرکات سازمان یافته با سیاه نمایی ،اعتماد مردم از دولت و نظام را سلب کنند .

كامياب خدمات دولت تدبیر و امیددرحوزه ورزش و جوانان را کم نظیر دانست و گفت: در 4 سال گذشته بیش از500 پروژه ورزشی دراستان فارس به بهره برداری رسید، اين حکایت از اهمیت مقوله ورزش و سلامت مردم در سیاست‌های دولت دارد .

دبیر شورای عالی ورزش استان فارس همچنين از تصمیم اداره کل ورزش وجوانان استان مبنی بر طراحی یک نرم افزار تخصصی در حوزه ورزش برای استفاده عموم مردم استان خبر داد.

كامياب گفت: یکی از اهداف طراحی این نرم افزار که قابل نصب روي تلفن همراه است، تجزيه و تحليل ميزان علاقمندي شهروندان به انجام فعاليت‌هاي ورزشي است.

مديركل ورزش و جوانان فارس عملیاتی شدن این نرم افزار و فراگیري آن را نیازمند حمایت های کلان دانست و افزود: تجزیه و تحلیل داده های آماری این نرم افزار به اين اداره در برنامه ریزی های بعدی براي توسعه ورزش همگانی در استان فارس کمک قابل توجهی خواهد کرد .

به گزارش ايسنا، برگزاري كارگاه آموزش خبرنويشي و تكنيك‌هاي خبري يكي از بخش‌هاي نشست تخصصي مديران روابط عمومي اداره‌هاي ورزش و جوانان شهرستان‌هاي فارس بود.

مدير روابط عمومي ورزش و جوانان فارس نيز در سخناني با اشاره به مسائل و مشكلات موجود در عرصه كار روابط عمومي در اين سازمان، راهكارهاي مد نظر براي رفع اين چالش‌ها را بيان كرد.

محمدرضا صلواتي بر لزوم تقويت كمي و كيفي روابط عمومي‌ها به‌عنوان واحدهاي تاثيرگذار بر ارتقاء هر سازمان تاكيد كرد.

در اين جلسه از مسئولان روابط عمومي اداره‌هاي ورزش و جوانان شهرستان‌هاي فارس قدردداني شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: