• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تشييع پيكر سرهنگ شهيد طالبي در شيراز

پيكر مطهر سرهنگ شهيد رسول طالبي، صبح چهارشنبه بر دوش همرزمانش در نيروي انتظامي فارس و با مشايعت مردم تشييع شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، صبح چهارشنبه‌ 6 دي و با حضور خانواده شهدا، مردم فارس و يگان‌هايي از نيروي انتظامي استان فارس، پيكر سرهنگ شهيد رسول طالبي، از مقابل ستاد فرماندهي انتظامي فارس، تشييع شد.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به اينكه امروز ورزيده‌ترين يگان‌هاي نيروي انتظامي در مرزها خدمت مي‌كنند، گفت: بزرگترين افتخار در نيروي انتظامي، شهادت است .

سردار احمدعلي گودرزي چهارشنبه 6 دي در مراسم تشييع پيكر سرهنگ شهيد رسول طالبي در شيراز، گفت: با خدا، شهدا و خانواده‌هاي گرانقدر آنان عهد مي‌بنديم كه خالصانه و مخلصانه ادامه دهنده راه آنان در برقراي تامين امنيت كشور باشيم.

او با تاكيد بر اينكه افتخار ما اين است كه امروز  امنيت توسعه يافته در كشور حكم فرماست، اضافه كرد: شهداي مرزبان مظلومند، اما مظلوماني كه بدون شك ضامن امنيت كشور هستند .

گودرزي با اشاره به وجود بيش از 2 هزار كيلومتر مرز در جغرافياي جمهوري اسلامي ايران، گفت: غيور مردان مرزبان با جان و دل در حال پاسداري از اين مرزها هستند.

او با بيان اينكه شهيد طالبي براي جلوگيري از ورود سوداگران مرگ به كشور به درجه رفيع  شهادت نائل آمد، خاطر نشان كرد: برخود مي‌باليم كه اين چنين نيروها و فرماندهان دلسوز، متهعد، با ايمان و منضبط داريم .

فرمانده انتظامي استان فارس ادامه داد: امنيت و آسايش حاکم بر کشور اسلامي ايران مديون خون پاک شهدا است؛ همه ما وظيفه داريم در راستاي عمل به وصيت و سفارش اين شهدا كه يعني حفظ نظام و پيروي از ولايت فقيه حركت كنيم.

به گزارش ايسنا پيكر سرهنگ شهيد رسول طالبي كه در درگيري با قاچاقچيان مسلح در مرزهاي شرقي كشور به درجه رفيع شهادت نائل شده بود، پس از تشييع به گلزار شهداي شهرك سعدي منتقل و به خاك سپرده شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: