• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رييس موسسه‌ي آموزش‌عالي زند شيراز:

جشنواره ملي حركت عرصه‌اي براي تكثير ايده‌هاي خلاق است

رييس موسسه‌ي آموزش‌عالي زند شيراز گفت: جشنواره‌ي ملي حركت عرصه‌اي براي تكثير ايده‌هاي خلاق و ايجاد انگيزه و نشاط بين انجمن‌هاي علمي دانشجويي است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي موسسه‌ي آموزش‌عالي زند شيراز، مهدي مخبر در حاشيه‌ي اختتاميه‌ي جشنواره‌ي ملي حركت، گفت: خوشبختانه اين موسسه در دهمين جشنواره‌ي ملي حركت عملكرد خوبي داشت و غرفه‌ي اين موسسه به‌عنوان غرفه‌ي برتر شناخته و معرفي شد.

وي با قدرداني از دست‌اندركاران برگزاري جشنواره‌ي ملي حركت، گفت: این جشنواره هرسال و با تأکید بر هم‌افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط بين انجمن‌های علمی دانشجویی برگزار می‌شود.

رييس موسسه‌ي آموزش‌عالي زند گفت: اين جشنواره تلاش می‌کند تا مبنا و مبدأ حرکتی نوین برای سازمان‌دهی فعالیت‌های علمي دانشجویی باشد .

مخبری گفت: برای ارتقاء موقعیت و اندیشه‌های کمال‌جویی دانشجویان موسسه آموزش عالی زند شیراز و ایجاد فردایی بهتر، ایرانی آبادتر و آزادتر در پرتو اراده‌ و استعدادهای جامعه دانشجویی کشور بایستی تلاش بیشتری داشته باشیم .

براساس اين گزارش، مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی حرکت با حضور دکتر میرغفاری معاون فرهنگی اجتماعی و دکتر ایرجی مدیرکل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مسئولان دانشگاه رازی و جمعی از مسئولین استان در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد.

 در این مراسم از غرفه‌های نمایشگاهی، گروه‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان در قالب دو عنوان «برگزیده» و «شایسته تقدیر» با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره قدرداني شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: