• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1680-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس:

مراسم اربعین حسینی با مدیریت منسجم و سازماندهی دقیق استمرار مي‌یابد

سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی با مدیریت منسجم و سازماندهی دقیق استمرار مي‌یابد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، محمدابراهیم فروزانی در جلسه ستاد اربعین حسینی این رویداد عظیم مذهبی را کار ستادی و مردمی بزرگ دانست و اضافه کرد: طبیعت کار غیر سازمانی بدون نقص و ایراد نیست و بايد با آسیب شناسی و برگزاری مستمر جلسات ستاد این رویداد مهم به شکل نظام مند و منسجم برنامه ریزی و راهبری شود.

فروزانی اضافه کرد: استان فارس به علت حضور جدی و گسترده در مراسم اربعین و با توجه به متاخر بودن این مراسم باید برنامه ریزی مشخص و مدونی انجام شود.

سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس بر ساماندهی و نظارت بر مراکز صدور ویزا در سطح استان تاکید کرد افزود: برنامه ریزی منسجم مراسم اربعین حسینی مستلزم مدیریت واحد است و سازمان حج و زیارت باید تمام ابعاد و امکان سنجی لازم را در این خصوص انجام دهد.

فروزانی مراسم اربعین حسینی را مهمترین تجمع شیعیان در کشور عراق بیان و تاکید کرد: از ظرفیت عظیم اربعین حسینی در جهت معرفی و شناساندن سومین حرم اهل بیت (شاهچراغ) هم به لحاظ فرهنگی و تبلیغی و هم به علت ارتباط و تعامل متقابل و دوسویه انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: