• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس وعده داد:

حمايت كامل از انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان خبري استان فارس

مديركل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري فارس وعده داد كه استانداري از فعاليت‌هاي انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان خبري استان فارس حمايتي كامل خواهد داشت.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس، صابر سهرابي، يكشنبه 10 دي در ديدار با اعضاي هيئت رئيسه‌ي انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان خبري استان فارس گفت: براي تشكيل و راه‌اندازي اين انجمن زحمات فراواني كشيده شده است كه بايد اين زحمات را قدر دانست و اين تشكل را حمايت كرد.

مشاور استاندار فارس با تصريح اينكه رسانه‌هاي استان فارس، به معناي كامل محجوب و حرمت‌گذار بوده‌اند، گفت: پيگير مطالبات به‌حق مطرح شده از سوي هيئت رييسه‌ي انجمن صنفي خبرنگاران و عكاسان فارس و خانه‌ي مطبوعات استان فارس هستم.

 سهرابي در عين‌حال تاكيد كرد: انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان استان فارس زماني موفق خواهد بود كه مسائل و امور اعضاي خود را به درستي و با دقت‌نظر بالا پيگيري و مطالبه كند.

وي ضمن تاكيد بر ضرورت تشكيل شوراي راهبردي هماهنگي روابط عمومي‌هاي استان فارس، گفت: با تشكيل اين شورا كه احكام هيئت رئيسه آن به امضاء استاندار خواهد رسيد، بسياري از موانع و مشكلات فراروي خبرنگاران و اصحاب رسانه استان برطرف خواهد شد و اين شورا مي‌تواند پايگاه خوبي براي انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان خبری، خانه مطبوعات و مدیران رسانه های استان باشد.

سهرابي ادامه داد: در پرتو تشكيل شوراي راهبردي هماهنگي روبط عمومي‌ها، ستاد اطلاع رساني دولت در استان نيز قوي تر عمل خواهد نمود و با توجه به جايگاهي كه به روابط عمومي دستگاه ها داده خواهد شد بر اساس عملكرد آنها مديران دستگاهها نيز ارزيابي خواهند شود.

وي با بيان اينكه انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان استان به عنوان انجمني مستقل بايد از مكان و امكانات مناسبي برخوردار باشد، گفت: همه تلاش خود را به كار خواهم گرفت تا با همكاري مجموعه‌هايي نظير اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي و شهرداري شيراز و با بهره‌گيري از پتانسيل هاي موجود موضوع تامين مكان مناسب و تجهيز اين انجمن انجام شود.

مشاور استاندار و مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس با اشاره به اينكه كمك هاي رسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به انجمن صنفي كارگري خبرنگاران و عكاسان و خانه مطبوعات استان تعلق خواهد گرفت، افزود: علاوه بر كمك هاي استاني پيگير دريافت كمك هاي بيشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به اين دو مجموعه خواهيم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: