• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

واكنش استاندار فارس به اعتراض‌ها و تجمع‌هاي اخير:

اعتراض در چارچوب قانون با برهم زدن نظم و تخریب اموال عمومی متفاوت است

استاندار فارس در واكنش به اعتراض‌ها و تجمع‌هاي اخير تاكيد كرد كه اعتراض در چارچوب قانون با برهم زدن نظم جامعه و تخريب اموال عمومي تفاوت دارد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس، اسماعيل تبادار با تصريح اينكه به تجمع‌ها و اعتراض‌هاي اخير بايد 2 نگاه متفاوت داشت، تصريح كرد: مردم صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و از بدو پیروزی انقلاب همه بحران‌ها به پشتوانه مردم بر طرف شده است؛ بنابراین مسئولان باید در برابر مشکلات مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام پاسخگو باشند.

وی افزود: مردم حق دارند در چارچوب قانون و مقررات از مسئولان سئوال کرده یا انتقاد کنند و حتی تجمع‌هایی داشته باشند.

تبادار با تاکید بر اینکه اعتراض قانونی مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام موضوعی متفاوت از سو استفاده معاندان و بدخواهان نظام است، گفت: در صورتی که عده‌ای بخواهند با پیروی از روش دشمنان نظام از اعتراضات قانونی مردم سوء استفاده کرده و با خشونت و تخریب اموال عمومی نظم و انتظام و آرامش جامعه را بر هم بزنند، بی تردید به سختی با آنها برخورد خواهد شد و مردم نیز خواهان چنین برخوردهایی هستند.

وی با اشاره به اینکه رییس جمهور آمریکا تا دیروز مردم ایران را تروریست قلم داد می‌کرد و امروز میدان دار ایجاد بی نظمی در جامعه ایران شده است، خاطر نشان کرد: مردم این تناقض گویی و بی محتوایی آشکار در گفتار و رفتار آمریکا را به وضوح در می‌یابند.

استاندار فارس با بیان اینکه همه مسئولان باید در راستای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بیش از پیش کوشا باشند و بر لزوم همکاری دولت و مردم در خصوص رفع این مشکلات تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: