• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رییس کل دادگستری استان فارس:

حساب معترضان از اغتشاشگران جدا است

رییس کل دادگستری فارس با تاکید براینکه حساب معترضان از اغتشاشگران جدا است، گفت:‌ با افرادی که به بهانه اعتراض صنفی دست به اغتشاش زده و اقدام به برهم زدن نظم عمومی می‌کنند مطابق قانون برخورد می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از دادگستری فارس، علی القاصی‌مهر با قدردانی از مردم فارس که با درک سیاسی و آگاهی، صف خود را از مخلان نظم عمومی و معاندان نظام جدا کرده‌اند، گفت: با افرادی که از احساسات مردم در پیگیری حقوق صنفی سوء استفاده کرده و زمینه برهم زدن نظم و امنیت را ایجاد می کنند با سرعت و قاطعیت در چارچوب قانون برخورد خواهد شد .

القاصی با بیان این که دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی اجازه نخواهد داد که مردم آلت دست عوامل داخلی و خارجی دشمنان انقلاب شوند، گفت: به حمد‌الله در استان فارس و شهر شیراز شاهد هیچ گونه تجمع سازمان یافته یا میدانی نبودیم اما برخی افراد که با انتشار مطالب گسترده در فضای مجازی و نشر فراخوان به تجمع های غیر قانونی و هنجارشکنی دعوت کرده اند مورد رصد و شناسایی قرار گرفته اند و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و می گیرند .

وی با بیان این که اندک افراد فریب خورده دشمنان نیز دستگیر شده اند، گفت: متأسفانه پیگیری های صنفی مردم و انتقادات اقتصادی آنان زمینه تصفیه حساب های ضد انقلاب داخل و خارج و سلطنت طلبان قرار گرفت و افراد معلوم الحال با همین عنوان اقدام به تحرکات ساختار شکن و تهییج مردم کردند که این افراد تحت اشراف کامل امنیتی مورد رصد قرار دارند .

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با تأکید بر این که مردم باید نسبت به اقدامات اراذل و اوباش و ضد انقلاب داخل و خارج هوشیار و آگاه باشند، گفت: مردم باید به مانند سال 88 با بصیرت خود خطوط  را  از معاندان جدا  کنند .

القاصی تصریح کرد: متأسفانه شاهد شکل گیری شایعات و عملیات روانی دشمن هستیم و لازم است مردم نسبت به پیام های هدفمند روانی که به قصد تشویش اذهان منتشر می شود هوشیار باشند .

وی همچنین از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به جرائم برهم زنندگان نظم و امنیت خبر داد و تصریح کرد: پرونده این افراد بدون هیچ اغماض رسیدگی خواهد شد چرا که اغماض به این افراد زمینه تجری بیشتر اخلال گران نظم و امنیت می شود .

رییس کل دادگستری استان فارس در ادامه تأکید کرد: این نظام با حضور و پشتوانه مردم شکل گرفته است و بی شک هیچ کس دلسوز تر از مردم برای حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام نیست و نباید خلاء های ایجاد شده به واسطه مشکلات اقتصادی باعث جدایی مردم از نظام شود .

القاصی همچنین رسالت مسئولین را خدمت به مردم دانست و یادآور شد: مسئولین و دولتمردان باید بدانند که با پشتوانه مردم در رأس امور قرار گرفته اند و باید خدمت به مردم را در اولویت اصلی خود به خصوص رفع مشکلات اقتصادی قرار دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: