• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نه مردم شیراز به اغتشاشگران و حامیان آنان

مردم شیراز با حضوری گسترده در راهپیمایی و تجمع 14 دی، به اغتشاش و اغتشاشگران و بر هم زنندگان نظم و امنیت کشور، "نه" گفته و حمایت و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

به گزارش ایسنا منطقه ی فارس، صبح پنجشنبه، هزاران نفر از مردم شیراز با حضور در یک راهپیمایی و تجمع در میدان نمازی و خیابان ملاصدرا، به اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت کشور و حامیان آنان، نه گفته و با شعارهای خود، حمایتشان از مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران را اعلام و ابراز کردند.

مردم در حالیکه پلاکاردها و دست نوشته هایی در اعتراض به برخی کمبودها، گرانی، بیکاری و ... را در دست گرفته بودند، حمایت قاطع خود از حاکمیت نظام اسلامی ابراز کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی، با سردادن شعارهایی برائت خود را از هرگونه فتنه و فتنه گری علیه نظام جمهوری اسلامی را اعلام کرده و خواستار رسیدگی به مشکلات و حل معضلات موجود در جامعه شدند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی امروز شیراز، با قرائت قطعنامه ای حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از ولایت فقیه اعلام کرده و از فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنان برائت جستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: