• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر فارس:

پیام راهپیمایی شیراز برائت از فتنه گران و حمایت از نظام اسلامی بود

فرمانده سپاه فجر استان فارس، پیام مردم شرکت کننده در راهپیمایی شیراز را برائت از فتنه گران، اغتشاشگران و حامیان آنان و حمایت از انقلاب اسلامی و آرمان های امام و رهبری اعلام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار سرتیپ سید هاشم غیاثی پنجشنبه 14 دی در حاشیه راهپیمایی مردم شیراز گفت: حضور گسترده مردم ولایتمدار شیراز در این تجمع باشکوه دارای پیام اعلام برائت از فتنه گران، اعتراض به اغتشاشگران و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی است که نااُمیدی دشمنان انقلاب اسلامی را در پِی خواهد داشت .

وی با بیان اینکه امنیت پایدار نعمت بزرگی است که انقلاب اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورده است، گفت: نقش آفرینی عوامل استکبار جهانی در ناآرامی های اخیر کاملا مشهود بوده و دلیل ان هم عصبانیت آمریکا و هم پیمانانش از شکست های پی در پی در منطقه است که آنان را به سمت طراحی توطئه و اغتشاش با هدف انتقام گرفتن از ملت ایران سوق داده است .

فرمانده سپاه فجر با شاره به حضور نسل نوجوان و جوان کشور در تجمعات و راهپیمایی بزرگ اعلام برائت از فتنه گران و اغتشاشگران، گفت: نسل جوان که مدیران و آینده سازان کشور هستند با حضور در این تجمعات بار دیگر پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را اعلام کرده و بر استمرار حرکت انقلابی ملت ایران تاکید می کنند .

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی طِی سال های اخیر فراتر از مرزهای کشور ایران به پیروزی های بزرگی دست یافته است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و اَیادی آن پس از شکست سنگینی نظیر پایان سیطره نظامی گروه تکفیری داعش در سوریه عراق به فکر ایجاد ناآرامی در داخل کشور ایران است .

غیاثی خاطرنشان کرد: طرح ایجاد اغتشاش فراگیر در سراسر کشور که توسط دشمنان انقلاب اسلامی دنبال می شد با همکاری سازمان های اطلاعاتی، نهادهای امنیتی، مدیریت هوشمندانه نظام اسلامی و حضور بابصیرت ملت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی ناکام ماند و در سطح استان فارس نیز شاهد هیچ گونه مسئله امنیتی نیستیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: