• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دستگيري شرور سابقه دار در سروستان

فرمانده انتظامي سروستان گفت: يك فرد شرور سابقه دار كه در منطقه "كوهنجان" شهرستان سروستان اقدام به شرارت مي كرد دستگير شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ عبدالرسول مجتهدي گفت: در پي شكايت تعدادي از اهالي محل مبني بر شرارت و مزاحمت فردي به هويت "ا-ع" در منطقه كوهنجان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامي سروستان قرار گرفت .

وي افزود: ماموران با هماهنگي مقام قضائي و يك سري كارهاي اطلاعاتي شبانه روزي، مخفيگاه شرور مورد نظر در يكي از روستاهاي شهرستان شناسايي كردند .

فرمانده انتظامي سروستان تصريح كرد: متهم در يك عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير و پس از سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد .

اين مقام انتظامي با اشاره به تعداد قابل توجه شاكيان و شرارت هاي فرد شرور، خاطر نشان كرد: اين فرد در زمينه قدرت نمايي و ايجاد رعب و وحشت، كمين بر سر راه خودروي گشت نيروي انتظامي در سال 88 و مجروحيت احدي از كاركنان، درگيري مسلحانه با اهالي آن منطقه و نقض عضو احدي از شهروندان و جعل و كلاهبرداري فعاليت داشته است .

مجتهدي گفت: كساني كه تفكر مجرمانه و قصد خدشه دار كردن امنيت را در ذهن خود مي پرورانند و بخواهند آرامش عمومي را به مخاطره بيندازند نيروي انتظامي به شدت با آنان برخورد قانوني مي كند. .                                                                                     


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: