• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس:

همایش گفتمان‎سازی اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در شیراز برگزار می‎شود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس از برگزاری پنجمین همایش منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در شیراز خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه ی فارس، محمدرضا ابراهیمی شنبه 16 دی در یک کنفرانس خبری گفت: صبح دوشنبه 18 دی همایش منطقه ای با عنوان "صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با رویکرد توسعه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده" در شیراز برگزار می شود.

او از حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، رییس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر فارس و بالغ بر 300 مدعو از 6 استان کشور در این همایش خبر داد و گفت: محورهای همایش شامل نقش اصناف و صنعت گردشگری و صنایع دستی در توسعه کارآفرینی و اشتغال بهبود یافتگان، چالش ها و فرصت های اجتماعی شدن با رویکرد پیشگیری و استفاده از ظرفیت های منطقه ای سازمان های مردم نهاد و اقدامات سازمان های مردم نهاد در صیانت اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت روان بهبود یافتگان، خواهد بود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: این همایش پنجمین همایش صیانت و گفتمان سازی در حوزه مبارزه با موادمخدر است که با حضور سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه پیشگیری و درمان و کاهش آسیب از اعتیاد استان های اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و هرمزگان در تالار شهر شیراز برگزار می شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در این همایش از خانواده معظم شهدا و 6 سازمان مردم نهاد فعال در عرصه مبارزه با مواد مخدر، تجلیل خواهد شد.

به گفته ابراهیمی، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد استان های منطقه 2 کشور در حوزه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده از برنامه های این همایش یک روزه است که اختتامیه آن عصر دوشنبه برگزار می شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس خاطرنشان کرد که در این همایش پنل های تخصصی در محورهای تعیین شده و با حضور کارشناسان و صاحب نظران برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: