• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون اسکی:

فارس می‌تواند میزبان رویدادهای بین‌المللی اسکی باشد

رئیس فدراسیون اسکی با تاکید بر لزوم استعدادیابی به واسطه و وجودپتانسیل‌های بالا در استان فارس گفت: باید در استان فارس هر ساله رویدادهای بزرگ و بین المللی برگزار شود .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، سید عبدی افتخاری در جلسه‌ی مجمع عادی سالیانه هیئت اسکی استان فارس افزود: یکی از مواردی که باید در راس برنامه‌های اسکی فارس قرار گیرد، راه اندازی مرکز استعدادیابی است.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه همه باید برای توسعه و پیشرفت ورزش اسکی در استان فارس دست به دست هم دهند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان، فدراسیون و هیئت اسکی باید در کنار هم به رشد این ورزش کمک کنند.

افتخاری با قدردانی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: هیئت اسکی استان فارس باید تلاش خود را برای میزبانی از رویدادهای مهم و بزرگ به کار بندد چراکه پیست اسکی بین المللی پولادکف ظرفیتی بسیار خوب برای میزبانی‌ چنین رویدادهایی است.

فدراسیون اسکی پاسخ اعتماد به فارس را می‌گیرد

مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز با اشاره به پتانسیل بالای استان فارس در رشته اسکی گفت: فدراسیون اسکی جواب اعتماد به فارس را خواهد گرفت.

حیدرعلی کامیاب افزود: در سال‌های اخیر کارهای زیربنایی خوبی در اسکی فارس انجام شد؛ این رشته در هیچ نقطه استان غریبه نیست؛ امیدواریم با بارش برف لازم و رحمت خداوندی به زودی شاهد حضور هم استانی‌هایمان در پیست اسکی سپیدان باشیم.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده در پیست اسکی پولاد کف سپیدان، گفت: در این پیست سرمایه گذاری بسیار خوبی انجام شده آنهم در شرایطی که کمتر سرمایه گذاری برای ورزش‌های فصلی سرمایه گذاری می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه به قهرمانان و افتخار آفرینان اسکی فارس اشاره و اضافه کرد: حمل مشعل المپیک زمستانی توسط فروغ عباسی بانوی ورزشکار فارسی و همچنین افتخار آفرینی‌های وی به همراه علی‌رضا احمدپور در رقابت‌های برون مرزی نشان دهنده جایگاه این ورزش در فارس است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: