• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3280-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مهدی مقدم بعد از هشت سال در شیراز روی سن می‌رود

تهیه‌کننده و مدیر تور کنسرت‌های مهدی مقدم اعلام کرد که این خواننده ایرانی، بعد از هشت سال ممنوعیت اجرای زنده، اولین کنسرت خود را در شیراز اجرا می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس علی‌اکبر شاملو بعداز ظهر یکشنبه 17 دی در جمع خبرنگاران گفت: بسیاری از ایرانیان خصوصا دهه‌ی شصتی‌ها با مقدم خاطرات زیادی دارند و این خاطرات 22 دی در سالن خانه‌ی بسکتبال شیراز، تکرار می‌شود.

شاملو با قدردانی از حیدرپور، مدیر شرکت پدیده کارت ایرانیان به‌عنوان حامی کنسرت‌های مهدی مقدم، از همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و فرمانداری شیراز قدردانی و اضافه کرد: اینکه یک هنرمند علی‌رغم هشت سال دوری از فضای موسیقی، اولین حضورش با استقبال مخاطبان مواجه شود، نشان از جایگاه مردمی او دارد.

وی مدعی شد که از عصر جمعه تا زمان برگزاری این نشست خبری، بیش از 1500 بلیت از 2500 بلیت پیش‌بینی شده برای کنسرت یک روزه مهدی مقدم به شکل آنلاین فروخته شده است.

شاملو در عین‌حال از نبود سالن‌های مناسب در شیراز برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی بزرگ، گلایه و اضافه کرد: اکثر سالن‌های شیراز گنجایش بیش از هزار تماشاچی را ندارد.

تهیه‌کننده‌ی کنسرت مقدم، گفت: تور کنسرت مهدی مقدم از شیراز آغاز می‌شود و پس از آن در استان‌های بوشهر، خوزستان، یزد، خراسان رضوی و مرکزی، ادامه پیدا می‌کند.

شاملو خاطرنشان کرد که این تور در ایام نوروز در کیش، قشم و چابهار نیز برگزار می‌شود.

حیدرپور مدیر عامل شرکت پدیده کارت ایرانیان نیز که حمایت مالی از تورهای کنسرت مهدی مقدم را عهده‌دار است نیز به معرفی خدمات این شرکت پرداخت و تاکید کرد که شیراز می‌تواند به جایگاه خود به عنوان قطب الکترونیک ایران بازگردد.

او گفت: پدیده کارت ایرانیان هم‌اینک در سراسر ایران 2200 پذیرنده و بالغ بر 60 هزار کاربر دارد که از خدمات تخفیف 3 تا 85 درصدی پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.

حیدرپور با بیان اینکه سیستم ارائه خدمات پدیده کارت ایرانیان، بر پایه سوئیچ و سیستم بانکی است، تاکید کرد که هیج عامل فیزیکی و انسانی در تخفیف‌های ارائه شده در این شیوه، دخالتی ندارد.

او با بیان اینکه پدیده کارت ایرانیان حامی هنر و هنرمندان ایرانی بوده است، گفت: این شرکت در ایام محرم و صفر در شیراز حامی و برگزار کننده بزرگترین تعزیه‌ی میدانی در شیراز بود و اکنون نیز به عرصه‌ی موسقی ورود کرده است.

به گزارش ایسنا و به گفته‌ی علی‌اکبر شاملو، کنسرت مهدی مقدم ساعت 19 روز 22 دیماه در قالب یک سانس در محل سالن خانه‌ی بسکتبال شیراز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: