• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3380-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نگارخانه ماه به فضای هنری شیراز افزوده می‌شود

قائم مقام و معاون فرهنگی حوزه ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس از برگزاری نمایشگاهی از آثار پیشکسوتان خط و نقش و هنرمندان برجسته استان فارس به مناسبت افتتاح   نگارخانه "ماه" در این نهاد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، وحید فرجی یکشنبه 17 دی در جمع خبرنگاران گفت: افتتاح نگارخانه ی ماه در حوزه ی هنری استان فارس فرصتی نو و هوایی تازه برای هنرمندان تجسمی استان فارس است .

وی افزود: حوزه ی هنری از دیرباز در زمینه برپایی نمایشگاه های هنری فعال بوده و در محل سابق این حوزه نگارخانه ای قابل قبول وجود داشت. با حضور در محل تازه نیز توانستیم  شرایطی مناسب فراهم کنیم و اکنون نگارخانه "ماه" به عنوان یکی از وسیع ترین و چشم نوازترین آماده افتتاح است .

معاون فرهنگی حوزه ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس گفت: به مناسبت افتتاح این نگارخانه نمایشگاهی از آثار بزرگان هنر فارس برپا خواهد شد و طی آن علاقه مندان هنر می توانند آثار نام آوران این عرصه را به صورت یکجا و در یک فرصت مشاهده کنند.

وی اظهار داشت: آثار اساتید و نام آوران هنر فارس شامل علی اصغر تجویدی، علیرضا پیشاهنگ، فرزاد حسن زاده،علیرضا کریم پور شیرازی، مهدی طهرانی،مجید رستگار، سعیده زارعی فر، علیرضا خاکپور و عبدالرضا اثنی عشری در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

فرجی افزود: آیین گشایش نگارخانه ی ماه و افتتاح این نمایشگاه از ساعت 17 روز سه شنبه 19 دی ماه جاری به نشانی چهارراه ترمینال باربری پشت باغ جنت انتهای بلوار فراشبندی جنب موسسه ورزشی ایثار حوزه ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس برگزار خواهد شد .

به گزارش ایسنا، نگارخانه "ماه" یکی از وسیعترین نگارخانه های شیراز است که در محل حوزه ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس گشایش یافته و توسط واحد هنرهای تجسمی این حوزه اداره خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: