• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-881-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

وقتی قهرمان تکواندوی جهان حریف بروکراسی اداری نمی‌شود

بروکراسی اداری، حریفی است قدر که پشت خیلی‌ها را با خاک آشنا کرده است؛ حریفی که حتی قهرمان‌های جهان و نوابغ و آدم‌های باهوش را هم می‌پیچاند و زمین می‌زند و متوقف می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، لیلا کشاورزی بانوی جوان شیرازی که بارها پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در میادین ملی و بین المللی به اهتزاز درآورده، از همان دست جوانان ورزشکار و باهوشی است که در مقابل حریفی به نام بروکراسی اداری، متوقف شده است.

کشاورزی که اینک برای تامین هزینه‌ی اردوها و مراحل آماده سازی خود در راهروهای ادارات و نهادهای شهر شیراز سرگردان است؛ در هر پیچ و خم اداری و هر بار که با مانعی مواجه می‌شود، به یاد آن روزهایی می‌افتد که حریفان قدری را شکست داد تا پرچم سه‌رنگ جمهوری اسلامی را در کشورهای مختلف به اهتزاز درآورد.

این قهرمان اول تکواندو جهان در رقابت‌های "هان مادانگ چین ۲۰۱۷"، که قهرمانی و نایب قهرمانی ایران در همین رشته در سال‌های ۹۵ و ۹۶ را نیز در اختیار دارد؛ از بی توجهی متولیان ورزش و جوانان شیراز و فارس دلخور است.

کشاورزی در گفت و گو با ایسنا گفت: نه تنها کسی احوالم را نمی‌پرسد که حتی وقتی به اتاق مدیران مربوطه مراجعه می‌کنم با عتاب و پرخاش دفترداران مواجه می‌شوم.

او که خاطرش از برخورد نامناسب مسئول دفتر یکی از نمایندگان شهر شیراز هم مکدر شده است، افزود: من گدا نیستم، جوانی از همین جامعه هستم که تنها توقعم دلگرمی از سوی مسوولان امر است تا بتوانم در مسابقات آینده جهانی و المپیک به عنوان یک بانوی شیرازی و ایرانی به شایستگی از نام ایران دفاع کنم.

لیلا کشاورزی با اشاره به اینکه مدال‌ها و افتخارات بی‌شماری در زمینه‌ی علمی نیز کسب کرده است، گفت: امیدوار هستم که مسئولان و کارکنان بخش‌های دولتی با رویی گشاده‌تر با امثال من برخورد کنند.

کشاورزی که مقام اول جشنواره ملی دانش آموزشی ابن سینا، رتبه دوم اختراع جشنواره جوان خوارزمی و رتبه‌های متعدد استانی و را دارد، گفت: با این شرایط و بی تفاوتی برخی مسئولان و علیرغم میل قلبی راهی جز کوچ کردن از ایران و ادامه ورزش حرفه‌ای و تحصیلات عالیه در خارج از کشور ندارم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: