• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تکذیب شایعات درباره‌ی تفاوت سوخت‌های توزیع شده در جهرم

رییس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه‌ی جهرم شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون وجود تفاوت در بنزین عرضه شده سوخت در جایگاه‌های سوخت این شهرستان، را تکذیب کرد.

ایرج خلفی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه‌ی فارس درباره‌ي برخی شایعات مطرح‌‌شده در فضی مجازی درباره‌ی عرضه‌ي سوخت در جایگاه‌های شهرستان توضیح داد و گفت: متأسفانه در روزهای اخیر عده‌ای سودجو شایعه‌ای مبنی بر تفاوت بنزین‌های جایگاه‌های عرضه سوخت در فضای مجازی پخش می‌کنند که کذب است و به شدت انکار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی سوخت‌های جایگاه‌ها با کیفیت یکسانی عرضه می‌شود و تفاوتی بین آنها نیست، افزود: بنزین موجود در سطح جایگاه‌های شهرستان جهرم از سیرجان، گازوئیل از پالایشگاه شیراز و نفت سفید از بندرعباس تامین می‌شود.

خلفی درباره‌ی شایعه‌ای دیگری را که درباره‌ی وجود مشکل در دستگاه‌های جایگاه‌های سوخت سطح شهرستان و غیرواقعی بودن شمارشگر دستگاه و کم و زیاد شدن سوخت نیز تکذیب و خاطرنشان کرد: شرکت نفت تمامی دستگاه‌های سوخت‌رسان را پلمپ می‌کند و پلمپ دستگاه فقط توسط شرکت نفت باز می‌شود.

رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه‌ی جهرم با اشاره به بازرسی‌های مستمر توسط این شرکت و اداره کل استاندارد از جایگاه‌های عرضه‌ی سوخت، گفت: در هر ۲۰هزار سی‌سی ترزیق سوخت فقط تا ۳۰ سی‌سی امکان کم و زیاد شدن مجاز است و در صورت تجاوز از این میزان، دستگاه جهت چکاپ و تعمیر، از سیستم سوخت‌رسانی خارج می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: