• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر بنیاد مسکن شیراز عنوان کرد:

صدور 210 جلد سند طی 6 ماه اول امسال در شهرستان شیراز

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طی 6 ماه اول امسال تعداد 210 جلد سند روستایی و شهری صادر شده است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس، صف‌شکن در دیدار با رییس اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه‌ی 4 شیراز، گفت: همچنین تعداد اسناد صادر شده از ابتدا تاپایان سال 95 بیش از 50  هزار و 124 جلد بوده است .

صف‌شکن با ارائه‌ی گزارشی از تملک اراضی مسکونی در روستاهای شهرستان شیراز در راستای توسعه مسکونی روستاها از ابتدا تا سال 95، گفت: دراین مدت 1305 هکتار  زمین تملک شده است .

وی برلزوم افزایش تعامل بین دستگاه‌ها برای رسیدن به توسعه منطقه‌ای تاکید و اضافه کرد: صدور اسناد مالکیت راهکاری جهادی در راستای توسعه‌ی منطقه است.

صف شکن ضمن بیان آمار عملکرد و آمار پرونده‌های ارسالی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اداره ثبت اسناد و املاک طی سال 1396، خواستار فعالیت بیش از پیش برای افزایش شمار اسناد شد .

مدیر بنیاد مسکن شیراز اضافه کرد: افزایش انگیزه روستاییان برای ماندگاری، ایجاد مهاجرت معکوس به روستاها، رسمیت بخشیدن به املاک روستاها از اثرات مثبت خدمات عمرانی و صدور سند مالکیت املاک روستایی به‌شمار می‌رود.

صف‌شکن صدور اسناد مالکیت در روستاهای این شهرستان را نمونه‌ای از فعالیت‌های جهادی توصیف کرد.  

رییس اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه 4 شیراز نیز با اشاره به اینکه این اداره تعهد صدور 200 جلد سند را داشته است، گفت: بنیاد مسکن شیراز به همین تعداد پرونده در اختیار ثبت املاک قرار داده است.

غلامحسین رییسی با اعلام آمادگی برای تداوم همکاری‌ها گفت: توسعه فرایندهای مختلفی دارد و بدون شک تعامل بین دستگاه‌ها گامی اساسی برای رسیدن به توسعه همه جانبه است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: