• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-7014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته‌ی امداد فارس اعلام کرد:

آغاز احداث 150 واحد مسکونی با کمک خیران در شیراز

مدیرکل کمیته‌ی امداد استان فارس گفت: ساخت تعداد 150 واحد مسکونی ویژه‌ی مددجویان این نهاد اجتماعی، با مشارکت خیران در شراز آغاز شده است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی کمیته‌ی امداد استان فارس، محمد بذرافشان گفت: استحکام و پایداری جامعه سالم با کاهش دغدغه های نیازمندان میسر می‌شود و مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های مددجویان کمیته امداد است.

او خاطرنشان کرد: این پروژه‌ی مسکونی در ۱۰ بلوک ۱۵ واحدی و در زمینی با متراژ ۷۰۰۰ مترمربع برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس اجرا می‌شود.

بذرافشان با اشاره به همراهی و همکاری خوب خیران با کمیته‌ی امداد استان فارس، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها، هر نیک اندیش واحدهای مسکونی مورد توافق را احداث کرده و کلید آن را به مددجو تحویل می‌دهد.

وی با اشاره به ضرورت شفاف سازی چگونگی مصرف مشارکت‌های مردمی در کمیته امداد، گفت: نیک اندیشان باید بدانند کمک‌هایشان چگونه و در چه زمینه‌ای هزینه می‌شود؛ با این هدف شرایطی فراهم شده تا خیران بتوانند به شکل مستقیم در حوزه‌ی اجرای امور مورد نظر مشارکت کنند.

بذرافشان ضمن قدردانی از سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس و اداره نظارت و کنترل ساختمان شهرداری شیراز، گفت: با موافقت مدیرکل درآمد شهرداری شیراز مددجویان این پروژه از تخفیف ویژه‌ی هزینه صدور پروانه بهره‌مند شده‌اند و با همراهی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هزینه خدمات این سازمان رایگان شده است.

مدیرکل کمیته‌ی امداد استان فارس خاطرنشان کرد که واحدهای مسکونی این پروژه‌ براساس اولویت به مددجویان واجد شرایطی که سرپرست آنان فوت شده باشد و ایتام واجد شرایط تعلق می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: