• دوشنبه ۲۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ساخت دومین بیمارستان فوق تخصصی فارس در جهرم

نماینده‌ی مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان 300 تختخوابی جهرم، دومین بیمارستان فوق‌تخصصی استان فارس محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، محمدرضا رضایی کوچی گفت: بیمارستان جهرم از نظر وسعت و زیربنا و کیفیت و نوع خدمات قابل ارائه به مردم، دومین بیمارستان فوق تخصصی و قطب درمانی جنوب فارس و کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: در این مجموعه که زمین آن را خانواده مرحوم خواجه‌پور اهدا کرده‌اند شهر سلامت با بیمارستان‌های مکمل احداث و خدمات بهداشت و درمانی ارائه می‌شود .

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به احداث مرکز درمان ناباروری در کنار این بیمارستان بیان کرد: مراکز درمان ناباروری فقط در مراکز استان‌ها وجود دارد که این مرکز با پیگیری‌های انجام شده در جهرم نیز درحال ساخت است .

رضایی از احداث واحدهای اقامتی خیرساز در این بیمارستان خبر داد و افزود: در این مجموعه ۵۰ واحد اقامتی و یک آشپزخانه به منظور ارائه خدمات رایگان به همراهان بیمار توسط یک خیر احداث می‌شود .

این نماینده مردم در خانه ملت افزود: بیمارستان جهرم نزدیک به ۶۵ درصد پیشرفت داشته و تجهیزات آن خریداری و طبق برنامه ‌زمانبندی با تأمین منابع مالی، پیمانکار باید عملیات اجرایی آن‌را در سال ۹۷ به پایان برساند .

وی در ادامه به بازدید که از منطقه ویژه اقتصادی جهرم،پتروشیمی، بزرگراه جهرم-شیراز، بیمارستان300تختخوابی و پروژه‌ی انتقال آب سد سلمان فارسی به جهرم اشاره کرد و گفت: هدف از انجام این بازدید ها آگاهی از روند  و وضعیت ساخت این پروژه‌هاست .

رضایی همچنین از تزریق 600میلیارد ریال اعتبار در امسال و سال آینده به پروژه انتقال آب از سد سلمان فارسی به جهرم خبر داد و گفت: از آنجایی که آب شرب جهرم از چاه تامین می شود و از سویی هم با خشکسالی و کمبود آب این چاه ها  روبرو هستیم استفاده از آب این سد اجتناب ناپذیر است .

این نماینده‌ی مجلس تصریح کرد: حداقل خط انتقال این پروژه 48 کیلومتر است که مردم این شهرستان تا سال آینده از مزایای آن بهره مند خواهند شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: