• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-181-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسابقات سوارکاری جام فجردر فارس برگزار می‌شود

رییس هیئت سوارکاری استان فارس گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی فجر، مسابقات سوارکاری در رشته‌های مختلف در استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، شاپور طفیونی گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر مسابقات سوارکاری، در رشته‌های استقامت، کورس، جشنواره زیبایی، هنرهای رزمی سواره، همایش اسب و مسابقات شو سواره در شهرستان‌های استان فارس برگزار می‌شود.

وی با یادآوری اینکه بعضی از مسابقات در تقویم سالانه‌ی هیئت سوارکاری قرار دارد؛ گفت: مسابقات کورس و اسبدوانی استان فارس جام فجر۱۳ بهمن در شهرستان استهبان، مسابقات کشوری هنرهای رزمی نیز 13 بهمن در پارک جنگلی زرقان برگزار خواهد شد.

طفیونی از برگزاری همایش اسبان اصیل ایرانی و مسابقات شو، در نوزدهمین روز بهمن‌ماه خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در باشگاه سوارکاری بختگان شهرستان نی‌ریز برگزار می‌شود.

رییس هیئت سوارکاری استان فارس گفت: سومین دوره مسابقات سوارکاری استقامت استان فارس جام فجر در مسافت‌های ۴۰، 60 و هشتاد کیلومتری در روزهای نوزدهم و بیستم بهمن در شهرستان گراش برگزار می‌شود.

طفیونی از برگزاری مسابقات کورس و اسبدوانی  استان‌های جنوبی کشور و هفته هشتم لیگ کورس استان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه در پیست کورس اسلام‌آباد و قلات بخش اوز شهرستان لارستان خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن و دیدار با مسئولان هم از برنامه‌های مد نظر در دهه‌ی فجر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: