• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون عمرانی استانداری فارس نوید داد:

بهره‌برداری از پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان در آینده‌ی نزدیک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس نوید داد که پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان در شهر جدید صدرا، در آینده‌ی نزدیک و قبل از پایان نیمه‌ی اول سال 97 تکمیل شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، عنایت‌الله رحیمی که در راس هیئتی از عملیات اجرایی پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان شهر صدرا بازدید می‌کرد، از روند پیشرفت این پروژه ابراز خرسندی کرد.

او گفت: مدیران استان فارس خود را در قبال مشکلات مردم مسئول می دانند و می کوشند تعهدات باقیمانده از گذشته علی الخصوص در مسکن مهر را با روش های معقول و قانونمند به حداقل برسانند .

رحیمی خاطرنشان کرد: امیدواریم روند تحویل بیش از 450 واحد همزمان با دهه مبارک فجر امسال و پس از انجام تعهدات دستگاه‌های خدمات رسان به متقاضیان آغاز شود؛ همچنین پیمانکار متعهد شده مابقی واحدها که شامل 1024 واحد است را تا پانزدهم خرداد سال آینده تحویل دهد.

معاون استانداری فارس از متولیان دستگاه‌های خدمات رسان خواست تا در چارچوب مقررات، نهایت تلاش خود را در انجام هرچه سریعتر و بهینه خدمات شامل آب و فاضلاب، برق و گاز در سایت و بلوک‌های آماده بهره برداری این پروژه به‌کار گیرند تا متقاضیان این پروژه نیز از نعمت مسکن بهره مند شوند .

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز گفت: پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان یکی از بزرگترین پروژه های مسکن مهر شهر صدرا و استان فارس است اما متاسفانه و به دلایل متعددی، یکسال معطل مانده بود.

خلیل حاجی پور با اشاره به اختصاص چندین جلسه ویژه شورای مسکن استان فارس به بررسی مشکلات این پروژه، گفت: این جلسات زمینه‌ساز فعال شدن مجدد این پروژه شده است؛ امیدواری با همکاری بیشتر دستگاه‌های خدمات‌رسان، زمینه‌ی تکمیل و تحویل سریعتر واحدها به متقاضاین فراهم شود.

در این بازدید مقرر شد شرکت‌های توزیع برق، آبفا، گاز و ... همکاری‌های لازم را بیش از گذشته برای راه‌اندازی این مجموعه‌ از پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر، اعمال کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: