• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل آتش‌نشانی جهرم مطرح کرد:

انجام 118 عملیات اطفایی و امدادی هر ماه در جهرم/
واقعی بودن 16 درصد از کل تماس‌ها

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جهرم با اشاره به آمار عملیات‌های اطفایی و امدادی این سازمان، مدعی شد که در هر ماه تقریبا 118 عملیات توسط ماموران آتش‌نشانی جهرم انجام شده است.

مسعود مومنی در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس، با بیان اینکه از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، یک هزار و 61 عملیات اطفایی و امدادی توسط آتش‌نشانی جهرم انجام شده است، گفت: این عملیات‌ها شامل 544 عملیات اطفایی و 517 عملیات امدادی بود هاست.

مومنی با بیان اینکه بر اساس کارشناسی‌های انجام‌شده از کل آتش‌سوزی‌ها، ۱۳۲ مورد عمدی و ۴۱۳ فقره غیرعمدی بوده است، گفت: عملیات امداد و نجات شامل گرفتن حیوانات وحشی و موذی، خرابی آسانسور، تصادف، ریزش آوار، سقوط در چاه و غیره بوده است.

به گفته‌ی او تعداد کل آسیب دیدگان از حوادث مختلف 98 نفر بوده و بیشترین تعداد مصدومان و متوفیان این رخدادها را افراد گروه سنی 18 تا 40 سال تشکیل می‌دهند.

مدیرعامل آتش‌نشانی جهرم با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا پایان آذرماه تعداد ۲۲ هزار و ۸۲۵ تماس تلفنی با مرکز 125 در جهرم ثبت شده است، گفت: از این تعداد تماس تنها ۳ هزار ۷۲۵ مورد واقعی بوده است.

مومنی از شهروندان خواست با توجه به ضرورت کار در سیستم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از تماس‌های غیرواقعی جداً خوداری کرده و خادمان خود را در امدادرسانی به حادثه‌دیدگان یاری کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: