• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-2914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهردار شیراز:

سال 97 شهرداری شیراز وضعیت خوبی را تجربه می‌کند

شهردار شیراز پیش‌بینی کرد که با توجه به تدابیر اندیشیده شده، شهرداری و شهروندان شیراز قطعا سال بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، حیدر اسکندرپور در جلسه‌ی علنی عصر دوشنبه 9 بهمن شورای اسلامی شهر شیراز و بعد از تقدیم لایحه‌ی بودجه، گفت: در تنظیم لایحه‌ی بودجه تلاش کرده‌ایم اعداد و ارقام واقعی باشد.

شهردار شیراز گفت: در شهرداری پیش‌بینی درآمدهای دیگری داریم که بر مبنای 4 یا 5 پروژه‌ی درآمدی تعریف شده اما درآمدهای آن در بودجه پیش‌بینی نشده است.

او گفت: اگر این پروژه‌های درآمدی محقق شود، درآمد قابل توجهی برای شهرداری شیراز کسب خواهد شد؛ در این صورت اصلاحیه‌ی بودجه به شورا تقدیم می‌شود.

شهردار شیراز با اشاره به مسائل طرح شده طی 2 هفته‌ی گذشته گفت: شهرداری شیراز تعهداتی را در بخش‌های مختلف برعهده دارد و من به مردم شیراز، پیمانکاران طرف قرارداد و مالکان املاک مورد مسیر شهرداری اعلام می‌کنم که با تمام توان پاسخگوی تمام تعهدات هستیم.

اسکندرپور با اشاره به تمدید برنامه‌ی پنجساله شهرداری برای یک سال، گفت: امکان دیده شدن تمام سیاست‌های مد نظر شورای پنجم و برنامه‌های ارائه شده شهرداری، در بودجه‌ی سال آینده وجود نداشت.

شهردار شیراز میزان درآمدهای حاصله از محل صدور پروانه در سال 96 نسبت به 94 حدود 30 درصد بوده است و در این شاخص درآمدی کاهش جدی را شاهد بوده‌ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: