• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2176-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون علوم پزشکی شیراز:

بیمه‌ها 750 میلیارد تومان به دانشگاه بدهکارند

معاون توسعه‌ی مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز رقم بدهی بیمه‌ها به این دانشگاه را بالغ بر 750 میلیارد تومان اعلام و تاکید کرد که این بدهی‌ها مربوط به سال گذشته تاکنون است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، سید جلیل معصومی، چهارشنبه 10 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: بدهی بیمه‌ی تامین اجتماعی بالغ بر 420 میلیارد تومان بوده و مربوط به بهمن ماه سال 95 تاکنون است.

او با بیان اینکه بیمه سلامت ایرانیان نیز از تیرماه سال 95 تاکنون بدهی خود را تسویه نکرده است، گفت: بخشی از بدهی‌های بیمه‌ها در قالب اوراق پرداخت شده است؛ سررسید این اوراق 2 سال دیگر فرا می‌رسد و دانشگاه نیز مجبور شد بخشی از بدهی خود را از همین اوراق تامین و پرداخت کند.

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید دارد که واگذاری تمام پروژه‌های این دانشگاه براساس قانون و با درج در سایت انجام شده و هیچ پروژه‌ی خاصی به فرد خاصی واگذار نشده است؛ مگر اینکه متقاضی در مورد مناقصه وجود نداشته باشد.

او تاکید دارد که تمام معاملات دانشگاه علوم پزشکی در خصوص واگذاری پروژه‌ها با حضور نمایندگان سازمان‌های ناظر انجام شده و تحت نظارت و بازرسی و رسیدگی قرار داشته و دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: