• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت عمران صدرا:

مهمترین مانع پیشرفت صدرا نبود تعامل است

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: مهمترین مانع پیشرفت شهر صدرا نبود هماهنگی و تعامل دستگاه‌های دولتی در این شهر جدید است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی‌پور با اشاره به پروژه‌های اولویت دار شهر صدرا گفت: بسیاری فکر می کنند دلیل پیشرفت نکردن شهر صدرا تنها نبود بودجه است، حال آنکه این شهر مشکل بودجه ندارد، نبود همکاری و تعامل بین دستگاه‌ها کارها را باعث معطل ماندن پروژه‌های اولویت‌دار این شهر محسوب می‌شود .

او گفت: وضع موجود شهر صدرا و کمبودها و مشکلات آن به این دلیل است که بسیاری از دستگاه‌های دولتی و مجموعه ادارات خدمات رسان و حاکمیتی به دلایل مختلف نتوانسته‌اند به تعهدات خود عمل کنند و تمامی وظایف را بر شانه شرکت عمران یا شهرداری گذاشته‌اند .

او سیاست توسعه‌ی شهرهای جدید را از تعهدات دولت و متوجه تمام اداره‌های دولتی دانست و نبود آرامستان، کمبود سطوح و سرانه‌‌ی فضای آموزشی و جاده‌های دسترسی نامناسب به‌عنوان اصلی‌ترین دغدغه‌های ساکنان شهر صدرا برشمرد .

حاجی‌پور با اشاره به بازدید میدانی از مکان آرامستان آتی الاحداث شهر صدرا، از انجام مذاکراتی با مدیران اوقاف خبر داد و گفت: در حال اخذ مجوز هستیم، به محض نهایی شدن، این مکان برای عملیات اجرایی در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد .

وی از انجام رایزنی برای بررسی سطوح و سرانه‌ی فضای آموزشی شهر صدرا در شورای آموزش و پرورش استان فارس گفت و تاکید کرد که در این رابطه اقدامات و رایزنی‌های موثری انجام شده است .

حاجی‌پور همچنین به هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل اوقاف فارس و دانشگاه شیراز در خصوص اتصال صدرا به باجگاه اشاره کرد و از آغاز عملیات اجرایی این مسیر در بهار سال آینده و پس از صدور مجوزهای لازم خبر داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: