• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر روابط عمومی آب منطقه‌ای فارس:

خط انتقال آب از سد درودزن ترمیم شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان فارس گفت: مشکل خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز رفع شده است.

ارجمندی در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس، گفت: پنجشنبه خط انتقال آب از سد درودزن به شیراز در سه نقطه دچار شکستگی و بلافاصله اقدامات لازم برای رفع مشکل عملیاتی شد.

او با بیان اینکه ظرف مدت 24 ساعت شکستگی‌های خط لوله‌ی انتقال آب شیراز ترمیم شده است، گفت: از صبح امروز شنبه جریان آب در این خط لوله روال عادی را دارد.

ارجمندی در عین‌حال با تصریح اینکه شرکت آب منطقه‌ای وظیفه‌ی توزیع و مدیریت آب در شهر شیراز را عهده‌دار نیست، گفت: براساس اعلام شرکت آبفای شیراز در فصل گرم سال که حجم مصرف آب بالا است، حدود 20 درصد آب مصرفی شرب شیراز توسط خط انتقال آب از سد درودزن تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه در فصل زمستان با توجه به کاهش بین 30 تا 40 درصدی مصرف آب به‌دلیل خارج شدن دستگاه‌های خنک‌کننده از مدار استفاده، معمولا با کاهش میزان مصرف مواجه هستیم، گفت: به نظر می‌رسد ایجاد اشکال در خط انتقال آب از سد درودزن، نباید تاثیری گسترده بر آب شرب کل شیراز داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، از پنجشنبه 12 بهمن جریان آب در بخش زیادی از شمال، شمالغرب و مرکز شهر شیراز قطع یا با افت شدید مواجه شد؛ این مشکل که بدون اطلاع قبلی حادث شده بود، زندگی عادی بسیاری از شهروندان را مختل کرده است.

این در حالی است که هنوز بخش اعظمی از شهر شیراز با مشکل قطع آب مواجه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: