• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-2873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دیدار استاندار و آزادگان سیاسی و خانواده‌های شهدای انقلاب در فارس

استاندار فارس به مناسبت دهه فجر، با جمعی از آزادگان سیاسی و خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی استان فارس دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، استاندار فارس عصر شنبه در سومین روز از دهه‌ی فجر، با جمعی از آزادگان سیاسی و خانواده‌های شهدای دوران انقلاب استان فارس، دیدار و گفت و گو کرد.

اسماعیل تبادار با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز جامعه به دلیل فاصله‌ بین نسل‌ها حادث شده است، لزوم تجدید نظر در رفتار نسل‌های اول انقلاب را یادآور شد.

تبادار با بیان اینکه از نسل انقلاب که فراز و نشیب‌ها را حس کرده‌اند، انتظار دارد که در انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب و تبیین ضرورت‌های انقلاب برای جوانان بیشتر از دیگران ورود کنند، گفت: اگر امروز جوانان پرخاشگری کرده و گاهی به سخنان ما کم توجه هستند باید علت را در رفتار خودمان جست و جو کنیم.

استاندار فارس با یادآوری اینکه اشتغال و معیشت موضوعات مهم مد نظر مردم در جامعه‌ی امروز محسوب می‌شود، لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌های فارس در پهنه‌ای فراگیر و بهره‌گیری از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای رفع مشکلات را متذکر شد.

تبادار تاکید کرد که سرمایه‌گذار امروز جهادگر محسوب می‌شود، لزوم ورود بخش خصوصی به عرصه را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: انقلاب و نظام اسلامی مدیون خون شهدا و رنج‌های شکنجه‌هایی است که آزادگان متحمل شده‌اند و این مسائل باید برای مردم بازگو شود.

در این نشست جمعی از آزادگان سیاسی و خانواده‌های شهدای دوران انقلاب اسلامی، به طرح دیدگاه‌ها و بیان مسائل خود پرداختند.

به گزارش ایسنا، استان فارس در دوران انقلاب اسلامی 157 شهید تقدیم کرد که 83 نفر آنان متعلق به شهرستان شیراز و مابقی متعلق به سایر شهرستان‌های فارس هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: