• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2976-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول امور شهرستان‌های ناحیه بسیج دانشجویی فارس:

هدف‌ دشمن ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی ایران است

مسئول امور شهرستان‌های ناحیه بسیج دانشجویی فارس با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان گفت: هدف دشمنان ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان فارس، هادی رضایی در مراسم تکریم و معارفه مسئولان پیشین و جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فیروزآباد با گرامیداشت دهه مبارکه فجر، گفت: امروز هم دشمنان به دنبال این موضوع هستند تا نظام جمهوری اسلامی را با برجسته کردن نقاط ضعف و کتمان نقاط قوت، ناکارآمد جلوه دهند، از این رو منتقدان دلسوز نیز باید مراقب باشند که ناخواسته تکمیل کننده پروژه استکبار در این زمینه نباشند.

وی افزود: در مظلومیت انقلاب همین کافی است که مدعیان و داعیه داران انقلاب اسلامی هم هنوز نتوانسته‌اند دستاوردهای عظیم آن را برای نسل جوان تبیین و ارائه دهند.

مسئول امور شهرستان‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سه واژه‌ای‌ست که برای تحقق تک تک حرفهایش، خون های پاک جوانانی بر زمین ریخته شده که تا ابد بشریت مدیون جان فشانی آنها است.  

رضایی با بیان اینکه تحریم‌های خصمانه آمریکا و خشکسالی سال های اخیر نتوانسته بر اراده ملت ایران خدشه‌ای وارد کند، ادامه داد: باید از تبعیض‌ها، فسادها و رانت‌هایی که هیچ نسبتی با انقلاب، امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری ندارد، جلوگیری کرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان و نسل جوان کشور گفت: باید به انقلابیون جوان توجه شود و به آنها میدان داد چرا که با اتکا و اعتماد به جوانان، می‌توان متضمن آینده انقلاب بود.

مسئول امور شهرستان‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه با اشاره به رسالت‌ها و ماموریت‌های بسیج دانشجویی بیان کرد: امروز تکلیف و رسالت دانشجوی بسیجی اینست که با آسیب شناسی منصفانه از عملکرد سی و نه ساله انقلاب، از سیاه نمایی‌ها و لجن پراکنی‌ها جلوگیری کنند چرا که چیزی جز نا امیدی برای نسل جوان ندارد.

رضایی ادامه داد: البته این به معنای آن نیست که صف خادمان و خائنان به ملت را از هم جدا نکرد وحاشیه امن دزدان و چپاولگران بیت المال را بر هم نزد.

براساس این گزارش در این مراسم از زحمات مجتبی تدینی قدردانی و یونس اسماعیلی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان فیروزآباد معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: