• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

با حضور استاندار فارس انجام شد؛

بهره برداری از سه طرح صنعتی و تولیدی در شيراز

با حضور استاندار فارس سه طرح صنعتی و تولیدی با اعتباري بالغ بر 41 میلیارد و 400 میلیون تومان در منطقه ويژه اقتصادي شيراز به بهره برداري رسيد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دوشنبه 16 بهمن طی مراسمی با حضور استاندار و مقام‌های استانی، فاز دوم تولید انواع ورق‌های کامپوزیت با 350 میلیارد ریال اعتبار و 90 نفر اشتغالزایی افتتاح شد .

این فاز ظرفیت تولید انواع ورق های کامپوزیت ظرفیت تولید سالانه دو میلیون متر مربع انواع ورق های کامپوزیت را دارد .

همچنین در این مراسم خط تولید انواع نخ جراحی جذبی و غیر جذبی با ظرفیت تولید سالانه 12 میلیون عدد انواع نخ جراحی و اعتبار 44 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که زمینه اشتغال 25 نفر را فراهم می کند .

در این مراسم خط تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع با ظرفیت تولید سالانه 500 دستگاه هواساز، دو هزار دستگاه چیلر و 500 دستگاه پکیج بامی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال و اشتغالزایی 20 نفر نیز به بهره برداری رسید .

استاندار فارس در مراسم افتتاح فاز دوم تولید ورق‌های کامپوزیت در منطقه ویژه اقتصادی شیراز، خاطرنشان كرد: کارخانه پرمیوم باند که در حال حاضر 200 فرصت شغلی ایجاد کرده در دو طرح توسعه سوم و چهارم نیز زمینه اشتغال 300 نفر دیگر را فراهم خواهد کرد .

اسماعیل تبادار با تاکید بر اینکه اشتغالزایی و کارآفرینی در شرایط امروز جامعه جایگاه برجسته‌ایی دارد،  به سهم 50 درصدی این کارخانه از بازار ورق کامپوزیت در کشور اشاره و عنوان كرد: به دست آوردن بازار فروش گامی مهم در روند موفقیت تولید است که درکنار بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز دنیا زمینه صادرات را نیز فراهم می کند .

استاندار فارس با اشاره به اینکه کارخانه پرمیوم باند برخوردار از مولفه هایي چون؛ کارآفرینی، بازاریابی مناسب، بهره گیری از تکنولوژی روز و زمینه های مناسب صادرات است،  تاكيد كرد كه مشکلات و موانع موجود در این کارخانه  به دقت بررسی شده و راهکارهای کارآمد برای بر طرف کردن این مشکلات ارائه شود .

تبادار از تلاش دست اندرکاران کارخانه پرمیوم باند را در راستای تولید، اشتغال و کارآفرینی را شایسته قدردانی دانست و گفت: تولید بر اساس تکنولوژی و دانش روز دنیا و ایجاد سهم مناسب  و پایدار در بازار فروش محصولات، دو مولفه مهم در پایداری فعالیت واحد های تولیدی است كه اين کارخانه برخوردار از هر دو مؤلفه است .

به گزارش ایسنا، در این روز عملیات اجرایی تولید انواع عایق‌های برقی نیز توسط استاندار فارس به زمین زده شد که برای اجرای این طرح 32 میلیارد ریال پیش بینی شده است و زمینه اشتغالزایی برای 400 نفر را فراهم می کند .

به دستور استاندار فارس به زودی جلسات مورد نیاز برای رفع مشکلات این کارخانه با حضور مسئولان مربوطه برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: