• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عرضه‌کنندگان موادغذایی شیراز زیر ذره بین بازرسان بهداشتی

فعالیت مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مناطق شمال غرب شیراز، خصوصا در ساعات شب زیر ذره‌بین بازرسان مرکز بهداشت شهدای گمنام قرار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از علوم پزشکی شیراز، مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهدای گمنام شیراز گفت: فراوانی باغ و رستوران در شمالغرب شیراز و فعالیت شبانه اکثر این مراکز، ضرورت انجام بازدیددر ساعت‌های شب را نشان می‌دهد.

محمدحسین کیانفر افزود: با هدف کنترل بیشتر و بررسی رعایت ضوابط بهداشتی، نظیر بهداشت فردی، ابزار، تجهیزات و مواد غذایی، بازرسان بهداشت محیط در مراکز تهیه و توزیع موادغذایی حضوری مستمر و برنامه‌ریزی شده دارند.

او تاکید کرد که بازرسان ضمن بازدید این مراکز به متصدیان و کارگران، آموزش‌های لازم را برای ارتقاء سطح بهداشت فردی و غذایی ارائه می‌دهند و اگر تخلفی مشاهده کنند براساس قانون و بدون اغماض برخورد قانونی انجام خواهند داد.

کیانفر ادامه داد: برخی از این مراکز فاقد مجوزهای بهداشتی برای فعالیت در رسته شغلی خود هستند که این موضوع همکاری بیش از بیش سایر دستگاه‌های مرتبط در این زمینه را می طلبد .

مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهدای گمنام از همکاری، حمایت و حضور مسئولان قضایی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی در این بازدیدها قدردانی کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: