• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های شهرداری شیراز

اسکندرپور: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت نخست است

طی مراسمی عملیات اجرایی یک پروژه و بهره‌برداری از 75 پروژه‌ی شهرداری شیراز به مناسبت دهه‌ی فجر آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، شهردار شیراز عصر دوشنبه 16 بهمن در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، تاکید کرد که اولویت نخست تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است.

حیدر اسکندرپور با بیان اینکه روند اجرایی برخی پروژه‌ها برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده است، گفت: بیش از ۹۷ درصد سهم عمرانی بودجه‌ی پیشنهادی شهرداری برای سال آینده، به تکمیل پروژه‌های نیمه‌ تمام اختصاص یافته است.

اسکندرپور همچنین اجرای پروژه‌ی تقاطع غیرهمسطح مهدیه – امیرکبیر را با هدف تقسیم ترافیک ورودی جنوب شیراز اعلام و ضرورت تکمیل آن همزمان با بهره‌برداری از پروژه‌ی آزادراه شیراز اصفهان را یادآوری کرد.

شهردار شیراز توجه به تکمیل رینگ پیرامونی را اولویت اول و کامل کردن رینگ مرکزی شهر را در جایگاه بعدی دانست و تاکید کرد: باید با برنامه‌ریزی مناسب برای ورودی‌های شیراز، به‌دنبال کاهش ترافیک در این بخش بود.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شیراز نیز با بیان اینکه اجرای تقاطع غیر همسطح مهدیه امیرکبیر نقش مهمی در ساماندهی ورودی شیراز و کنترل ترافیک در این محدوده‌ دارد، لزوم فراهم شدن دسترسی تمام شهروندان به امکانات و خدمات شهری را یادآور شد.

نواب قائدی توجه به مسائلی نظیر تملک املاک مورد مسیر و جابجایی تاسیسات شهری را زمینه‌ساز افزایش سرعت اجرای پروژه‌های عمرانی دانست.

قائدی با تاکید براینکه باید از احداث تقاطع‌های غیر همسطح در محدوده‌ی مرکزی شهر جلوگیری شود، اجرای پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح در محورهای ورودی شیراز با هدف کنترل و مدیریت ترافیک را یک ضرورت دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: