• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-3576-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس خبر داد:

بهره‌برداری از 15 پروژه‌ی‌ خیرساز سلامت در استان فارس

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: در ایام پیش‌رو، به میمنت دهه‌ی فجر تعداد 15 پروژه‌ی خیرساز در این استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، علی‌اکبر رامجردی سه‌شنبه 17 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: در ایام‌ دهه مبارک فجر پایگاه اورژانس شهرستان اقلید، مرکز قلب عروق آباده، اورژانس شهری بوستان امید شیراز، دستگاه سنگ‌شکن بیمارستان اقلید و بیمارستان حضرت فاطمه‌(س) کوار افتتاح خواهد شد.

او همچنین از آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس جاده ای مرودشت، خبر داد و گفت: از 16 سال قبل تا امروز نیک‌اندیشان حوزه‌ی سلامت بیش از 1200 میلیارد تومان در ساخت و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی استان فارس هزینه‌ کرده‌اند.

رامجردی گفت: تاکنون بیش از 3 هزار و 100 تخت بیمارستانی با همت والای خیرین عرصه‌ی سلامت در فارس راه‌اندازی شده است.

او اضافه کرد: نیک‌اندیشان عضو مجمع خیرین تامین سلامت در فارس، علاوه بر ساخت بیمارستان، 54 پایگاه اورژانس، 19 اقامتگاه همراه بیمار و بسیاری دیگر از زیرساخت‌ها را در فارس فراهم کرده‌اند.

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه بيش از 120 مركز بهداشتی و درمانی طی 16 سال گذشته با مشارکت و همت خیرین احداث شده است، گفت: از کل این مراکز 15 واحد در شیراز و مابقی در سایر نقاط استان فارس ساخته شده است.

رامجردی راه‌اندازی سامانه نیازسنجی و اولویت‌بندی نیازها از دیگر اقدامات مجمع خیرین تامین سلامت فارس برشمرد و گفت: به کمک این سامانه، تاکنون بیش از 200 نیاز را استخراج کرده‌ایم که بر اساس موقعیت مکانی و دیگر شرایط، اولویت‌بندی انجام شده است.

او اضافه کرد: در رأس این نیازها تکمیل پروژه‌های درمانی مانند بیمارستان سرطان سید الشهدا(ع)، رسول اعظم(ص) و دیگر بیمارستان‌های واقع در جنوب شیراز قرار دارد.

رامجردی گفت: هم‌اینک مشکلات مجمع خیرین تامین سلامت در دو بخش تامین زمین برای اجرای پروژه‌های عمرانی و اجرایی نشدن مصوبه مربوط به پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت یا بدون بهره به خیرین برای تکمیل پروژه‌های خیرساز است.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس با بیان اینکه بالغ بر 2 هزار و 500 نیکوکار با این مجمع همکاری دارند، گفت: چنانچه مسئولان بتوانند مانند همیشه نیکوکاران را حمایت کنند، تکمیل پروژه‌ها سرعت بیشتری پیدا می‌کند .

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین خدمات‌رسانی به حاشیه شهرها را از اقدامات آینده مجمع خیرین تأمین سلامت فارس عنوان کرد که در دستور کار قرار دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: