• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-3876-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم جهرم خبر داد:

راه‌اندازی بخش جراحی قلب در بیمارستان جهرم

نماینده‌ی مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی بخش جراحی قلب و استقرار دستگاه آنژیوگرافی در بیمارستان پیمانیه‌ی جهرم خبر داد.

محمدرضا رضایی‌کوچی در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس، با بیان اینکه ساختمان جدید بخش اتفاقات بیمارستان پیمانه جهرم آماده‌ی بهره‌برداری است، گفت: این بخش ۳۰ تخت دارد و با اعتباری بالغ‌ بر ۲ میلیارد تومان راه‌اندازی شده است .

رییس کمیسیون عمران مجلس بخش نوساز اتفاقات بیمارستان پیمانیه جهرم را یکی از استانداردترین بخش‌های اتفاقات فارس دانست و افزود: اتاق عمل، اتاق احیای قلبی ریوی و طب اورژانس از دیگر بخش‌های این اتفاقات است .

رضایی با اشاره به اینکه دستگاه آنژیوگرافی در این بیمارستان پیمانیه جهرم نصب شده است، خاطر نشان کرد: بخش آنژیوگرافی این بیمارستان به متراژ ۴۰۰ متر مربع احداث شده و تجهیزات جراحی قلب با اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد تومان آماده شده است .

به گفته‌ی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی به زودی عمل قلب در این بیمارستان انجام می‌شود .

نماینده‌ی جهرم با اشاره توسعه‌ی اورژانس بیمارستان پیمانیه‌ی به متراژ ۹۵۰ مترمربع، گفت: در طرح توسعه‌ی بیمارستان پیمانیه‌ی جهرم، عملیات اجرایی مرکز جامع درمان سرطان و  توسعه‌ی سالن مراجعین و زائرسرا نیز در حال انجام است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: