• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-4073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دعوت شخصیت‌ها و نهادهای فارس از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

در آستانه برگزاری سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نهادها و سازمان های مختلف با صدور بیانیه و پیام‌هایی از مردم فارس برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، مسئولان، شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... سازمان‌ها و نهادهای دولتی، خصوصی و سمن‌ها و تشکل‌های صنفی نمایندگان مجلس و شورای شهر و ... هر کدام با صدور بیانیه‌ها و پیام‌های مشترک یا جداگانه‌ای از مردم همیشه در صحنه‌ی استان فارس و شهر شیراز برای حضوری گسترده‌تر از همیشه در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کردند.

بزرگترین حامیان نظام اسلامی ایران ملت است

استاندار فارس در آستانه‌ی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیامی ضمن تبریک این روز، تاکید کرد که بزرگترین حامیان انقلاب و نظام اسلامی ایران ملت است.

اسماعیل تبادار در پیام خود حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن را تجلی مردم بودن این انقلاب و بیانگر وفاداری پایدار ملت به نظام اسلامی و آرمان‌های این نظام دانست،

در این پیام آمده است؛

"انقلابي كه از بطن توده هاي مردم شكل گرفت و با رهبري معمار كبير انقلاب حضرت امام خميني(ره) براي برانداختن ظلم و حاكميت عدالت و دين برپا شد.

خون هاي پاكي كه تاكنون براي حفظ و استمرار اين انقلاب نثار شده است گواه پشتوانه مردمي و ايماني اين نهضت عظيم بوده است و امروز نيز در آستانه سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب، بايد اذعان كرد بزرگ ترين حاميان انقلاب اسلامي ملت سرافراز ايران و مستضعفان جهان بوده اند.

اينجانب با تبريك اين روزهاي خجسته و سرور آفرين، از همه آحاد مردم شريف و بزرگوار استان فارس دعوت مي كنم با حضور پرشور، گسترده و بانشاط در راهپیمایی 22 بهمن  كه بیانگر وفاداری پايدار آنها به انقلاب اسلامي و علاقه مندی همیشگی به امام راحل(ره)، شهداي عزيز و آرمان هاي بلند ملت ايران است، تداوم بخش مسير پرافتخار پيشرفت و تعالي ايران اسلامي باشند و دشمنان اين مرز و بوم و بدخواهان انقلاب اسلامي را همچون هميشه نااميد و ناكام بگذارند."

پیام نماینده‌ی ولی فقیه در فارس به مناسبت 22 بهمن

نماینده‌ی ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز نیز در پیامی که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب منتشر کرد، از مردم بصیر این استان خواست تا با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حمایت خود از نظام اسلامی را اعلام کنند.

در بخشی از بیانیه‌ی آیت الله ایمانی آمده است؛ بار دیگر حماسه یوم الله  22 بهمن و حضور مردم فرا رسید و شما امت قهرمان و شهید پرور و ولایت مدار فارس خود را برای حضوری عظیم در راهپیمایی تاریخی 22 بهمن آماده می کنید.

در این پیام همچنین تاکید شده است؛ اینک که سی و نه سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و استقلال آن به رهبری خمینی کبیر (ره) می گذرد همچنان شاهد خنثی شدن توطئه های شوم نظام سلطه و استکبار جهانی هستیم و عزم جدی مردم رشید ما در پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی همچنان مشهود است .

آیت‌الله ایمانی در پیام خود تاکید کرده است: قریب پانزده هزار شهید گلگون کفن استان فارس، نشان از عزت و شرف و ایستادگی شما مقابل کفر جهانی است. ایران اسلامی بر خود می‌بالد و تعصب ملی و مذهبی شما را در نگاهبانی از ولایت مطلقه فقیه و نصب العین قرار دادن  فرامین فرماندهی کل قوا می‌ستاید.

در بخش دیگری از این پیام آمده است؛ امروزه دولت های به اصطلاح متمدن و مدعی دموکراسی جهان ، بهمراه برخی سران مرتجع دول اسلامی با ابزار حقوق بشر آمده اند تا تروریست را در منطقه ترویج نمایند و ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام را هدف قرار دهند . پس همانند گذشته با انسجام و همدلی ، و وحدت کلمه بار دیگر به میدان عمل خواهیم آمد . می آئیم و مدعیان دروغین و دشمنان قسم خورده ایران را به خاک مذلّت می نشانیم.

راهپیمایی 22 بهمن تبعیت از ولایت و حمایت از مسئولان نظام است

تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(علیه السلام)، نیز در پیامی از آحاد مردم ولایتمدار برای شرکت در این راهپیمایی باشکوه دعوت کرد.

آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب یکی ار اهداف اصلی حضور در راهپیمایی 22 بهمن را زنده نگه داشتن این روز بزرگ دانست.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری هدف دیگر از حضور در این راهپیمایی را شکرگزاری به درگاه خداوند متعال دانست و تاکید کرد که در این روز، سرنوشت ملت با شرافت و ایثارگر ایران، رقم خورد و این روز خجسته از این رو بسیار با اهمیت است.

انقلاب اسلامی موجب دستیابی ملت ایران به هویت اسلامی خود شد

آیت‌الله علی‌اكبر كلانتری، نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری طی پیامی اقشار مختلف مردم را جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت كرد.

در این پیام آمده است:‌

"نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشت انقلاب بی بدیلی که نور امید را در دل‌های مسلمانان و مستضعفان جهان روشن کرد و ارز‌ش‌های الهی و تعالیم نورانی اسلام را در جهان کفر زده و دنیای تاریک مادیّت احیا نمود.

غیور مردان و شیر زنان ایران اسلامی در چنین ایامی، با لبیک گفتن به ندای نائب امام زمانشان، عزت و استقلال و اقتدار کشورشان را رقم زدند و استعمارگران و چپاولگران ستمکار را مجبور به هزیمت از این مرز و بوم کردند.

این انقلاب عظیم موجب شد ملت استبداد زده ایران، به هویت اسلامی خود دست یابد و عظمت و شکوه خود را به رخ جهانیان کشد و این واقعیت بزرگ را به جهانیان اعلام کند که می‌توان بدون وابستگی به شرق و غرب نیز در مسیر رشد و بالندگی گام نهاد و علیرغم همه تهدیدها و تحریم ها، راه سعادت و کمال را پیمود."

حضور در راهپیمایی 22 بهمن خدعه های دشمنان را خنثی می کند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس نیز ضمن دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب گفت: حضور باشکوه آحاد مختلف مردم در راهپیمایی 22بهمن موجی از امید را در جامعه به وجود می‌آورد.

در پیام این شورا تاکید شده است که: حضورگسترده مردم، موجب نا امیدی دشمنان انقلاب می‌شود و اعلام برائت از دشمنان نظام است که آمریکا، صهیونیسم‌ و همچنین برخی از سردمداران کشورهای عربی در راس آن ‌هستند.

در بخشی از این پیام آمده است: حضور در این راهپیمایی برای خنثی کردن این خدعه‌ها بسیار اهمیت دارد و مردم با گرایش‌ها، سلایق و عقاید مختلف همان پاسخی را که ابتدای انقلاب به سردمداران استکبار داده شد، با محوریت وحدت و همبستگی اعلام می‌کنند.

روابط عمومی دانشگاه شیراز نیز به همین مناسبت بیانیه ای منتشر کرده که در آن آمده است: تقارن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه و مزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س) بستری مناسب برای ارایه پیام معنوی انقلاب اسلامی و بیان سلحشوری ها، دلاورمردی های ملت ایران اسلامی و مبارزات مردم آزادیخواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی به جهانیان است .

این بیانیه افزوده است: بیست و دوم بهمن و پیروزی انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بود، مردم غیور ایران اسلامی در طلیعه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، باصلابت، در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های امام (ره) و انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نمی‌ورزندو باتفکری روشن واراده‌ای پولادین، به میثاق خود با آرمان‌های والای نظام اسلامی پایبند و استوارند .

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: بی تردید دانشگاهیان دانشگاه شیراز همگام با گروه‌های مختلف مردم ایران، امسال نیز همانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، خواهند داشت .

سازمان بسیج رسانه استان فارس نیز با انتشار بیانیه‌ای حضور حداکثری اهالی رسانه را در رویداد مهم و سرنوشت‌ساز 22 بهمن، مورد تاکید قرار داد.

در بیانیه‌ی این سازمان آمده است: انقلاب ما انقلابی بود که با ریختن خون هزاران مجاهد به ثمر نشست و روزنه ای شد برای دیدگان چشم به راه مظلومان و ستمدیدگان عالم،این انقلاب با سرلوحه قرار دادن الگوهای موفق صدر اسلام و کربلا آغاز و انشاءالله با حکومت جهانی منجی عالم بشیریت ،حضرت امام زمان (ع)به پایان خوش سعادت بشر منتهی خواهد شد.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: انقلاب اسلامی ایران در طول چهار دهه تلاطم های بسیاری را تجربه کرده است ، تمامی اتفاقات و حوادث که ریشه در خباثت دشمنان خارجی و مزدوران فریب خورده داخلی که انسانیت ،آزادی ،دین و شرف را فراموش نموده را با هوشیاری مردم فهیم و ولایت مدار و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب خنثی و همواره در عرصه های مختلف علمی و... در حال پیشرفت و ترقی می باشد.

بسیج سپاه ناحیه‌ی ثارالله شیراز نیز با صدور بیانیه‌ای از حضور گسترده‌ی اقشار و گروه‌های بسیج تحت پوشش این ناحیه در راهپیمایی 22 بهمن امسال خبر داده است.

در بخشی از بیانیه‌ی بسیج سپاه ثارالله شیراز آمده است: "اینک در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، انقلابی دوران ساز، باعظمت و اقتدار آفرین ایران با انقلاب اسلامی هویتی تازه یافت، ملت متمدن ایران شکوه و مجد گذشته خود را بدست آورد، در اسلام روحی جدید و خونی تازه جریان پیدا کرد.  

استمرار اهداف و آرمانهای حضرت امام (ره) در سایه تبعیت جدی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، رشد و تعالی همه جانبه را موجب گشته و با فضل الهی متضمن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد بود.  

ملتی که علی رغم توطئه های دشمنان با وحدت و بصیرت، پایه های انقلاب اسلامی را قوام و دوام بخشیده و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نمایشی از ثبات و امنیت در تمام این سالها را خلق کردند.

پاسداران و بسیجیان  شیراز همراه قاطبه مردم در راهپیمائی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه شرکت کرده و ندای عزت، سربلندی، وحدت، سرخواهند داد."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: