• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

قاچاقچیان 500 کیلو تریاک را آتش‌زدند

فرمانده انتظامي استان گفت: قاچاقچيان مواد مخدر در شهرستان نی‌ریز بعد از شناسایی توسط پلیس، خودروی پژو حامل قریب به 500 کیلوگرم تریاک را به آتش کشیدند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از سایت پلیس فارس، سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی گفت: مأموران انتظامي شهرستان ني ريز هنگام كنترل محورهاي فرعي منتهي به جاده اصلي قطرويه، به يك دستگاه خودرو پژو 405 با دو نفر سرنشين مشكوك شده و دستور ايست ‌می‌دهند .

وي ادامه داد: سرنشينان خودرو بدون توجه به فرمان مأموران اقدام به فرار کرده و پس از حدود دو ساعت تعقيب و گريز در محورهاي فرعي و كوهستاني، در نهايت خودرو را رها و اقدام به آتش زدن آن مي‌كنند؛ متهمان با استفاده از تاریكي هوا و موقعيت جغرافيايي منطقه اقدام به فرار می‌کنند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: با توجه به صعب العبور بودن منطقه و نبود امكان حضور آتش نشانی برای خاموش كردن آتش، حدود 500 كيلوگرم ترياك كه در صندوق عقب خودرو بود، در آتش سوخت .

گودرزي افزود: قاچاقچيان در طول مسير تعقيب و گريز و براي منحرف كردن مأموران اقدام به پرتاب مواد مخدر به بيرون از خودرو كرده بودند كه در نهايت چند بسته ترياك به وزن 62 كيلوگرم جمع آوري شد .

فرمانده انتظامی استان فارس با بيان اينكه تلاش پليس براي شناسايي و دستگيري متهمان متواري ادامه دارد، گفت: مأموران نيروي انتظامي استان فارس در راستاي مبارزه با مواد مخدر از هيچ تلاش و كوششي دريغ نمي‌كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: