• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ادامه تغییرات در شهرداری شیراز/
اعتماد اسکندرپور به دانشگاهیان

شهردار شیراز در احکامی جداگانه، معاونان حمل و نقل و ترافیک، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مدیر منطقه سه شهرداری شیراز را منصوب کرد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، در ادامه‌ی تغییر مدیران شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در احکامی جداگانه، معاونان خود در حوزه‌های حمل و نقل و ترافیک و فرهنگی و اجتماعی، منصوب کرد.

بر این اساس، سکان هدایت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز به مجتبی زوربخش، از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استهبان و عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی فارس واگذار کرد.

شهردار شیراز همچنین بعد از حدود سه ماه از حضورش در راس مدیریت شهرداری شیراز، مسئولیت معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را به ابراهیم گشتاسبی‌راد، سرپرست سابق دانشگاه شیراز سپرد.

سومین انتصاب جدید شهردار شیراز، تعیین شهردار منطقه سه بود که براین اساس فرود بذرافشان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد فیروزآباد از حیدر اسکندرپور حکم گرفت تا قبل از سال جدید، مسئولیت یکی از حساس‌ترین مناطق شهرداری در کلانشهر شیراز را که بخش قابل توجهی از آثار تاریخی و فرهنگی در آن قرار دارد، عهده‌دار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: