• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز:

اولین ایستگاه سبز آتش‌نشانی کشور در شیراز احداث می‌شود

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، گفت: نخستین ایستگاه سبز آتش‌نشانی کشور در شیراز و در محدوده‌ی باغ‌های قصردشت احداث می‌شود .

محمد فرخ‌زاده در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس گفت: ایستگاه 20 آتش‌نشانی شیراز در محدوده‌ی بلوار چمران و در جوار باغ‌های قصردشت با هدف رفع کاستی‌های موجود در تامین ایستگاه آتش‌نشانی مراحل طراحی را پشت سر می‌گذارد .

  او خاطرنشان کرد که این ایستگاه به واسطه‌ی قرار داشتن در محل باغ‌های قصردشت، با طراحی خاص و متناسب با فضای پیرامونی احداث می‌شود .

فرخ‌زاده با بیان اینکه 2 ایستگاه جدید در گویم و سعدی مراحل احداث را طی می‌کند، گفت: ایستگاه‌های گویم و سعدی به عنوان ایستگاه‌های مادر احداث شده و هدف آن علاوه بر ارائه خدمات به ساکنان محدود‌ه‌های  مذکور، پوشش مناسبی به مسیرهای اصلی دسترسی خواهد داد .

او تاکید کرد که ایستگاه گویم محدوده‌ی جاده‌ای شیراز یاسوج، شیراز سپیدان و آزاد راه شیراز اصفهان را در آینده پوشش می‌دهد .

فرخ‌زاده گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای استقرار مرکز اورژانس در ایستگاه‌های آتش‌نشانی گویم و سعدی انجام شده است .

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: با توجه به ترافیک موجود در برخی مسیرها، تمهیداتی را برای استقرار واحدهای موتوری در مسیرهای پرترافیک اندیشیده و اجرایی شده است .

فرخ‌زاده گفت: هم‌اینک خودروهایی در خیابان معالی‌آباد، مشیرفاطمی، میدان دانشجو، میدان شاهزاده قاسم و میدان شهدا استقرار دارد و علاوه بر آن کشت‌های موتوری نیز در شهر تردد دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: